TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

İNCELEME-TEST

Treyler sektörünü meraklandıran “Curiosity Center” açıldı

Treyler sektörünü meraklandıran “Curiosity Center” açıldı

Tarih 17 Ekim 2018, 11:26

Adını “Curiosity Center” koyduğu özgün tasarımlı Ar-Ge Merkezinin açılışını gerçekleştiren OKT Trailer “Bizim için merak, daha iyi bir gelecek demek.” dedi.
AK Parti TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Naci Bostancı, Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri ile iş adamlarının katıldığı OKT Trailer Ar-Ge Merkezinin açılış organizasyonunda mehter takımı ve halk oyunları ekibinin sergilediği performanslar özellikle yabancı misafirlerin ilgi odağı oldu.

Hızlı, esnek ve aynı dili konuşan bir çalışma prensibi teknolojik gelişmelerin de yakın takibiyle benimsenmesi gerektiğini savunan OKT Trailer Curiosity Center’da en son teknolojiye yatırım yaparak bilişim sektöründeki en üst noktaya ulaşılmıştır. Bu merkezde görev yapan kalifiye mühendis ve teknik ekip sürekli tasarım çalışmaları yaparak ve iş ortaklarından gelen talepleri beklentiler doğrultusunda hızlı ve kusursuz gerçekleştiriyor olacak. Bunun yanı sıra tüm süreçlerinde işlevselliği arayan bakış açısı ile OKT; Kurum hafızasındaki verileri sanallaştıran, kolay erişilebilir, izlenebilir ERP ve Sanayi 4.0 sistemini tek kaynaktan yöneten entegre iş zekası uygulamalarını kapsayan Yazılım Ar-Ge faaliyetlerini de yapmayı hedefliyor.

Sektöründe bu zamana kadar pek çok yeniliğe öncülük eden OKT Trailer; Bu yenilikleri insana, teknolojiye yapılan yatırımlarla sürekli hale getirdi. Uzun bir süredir çalışmaları titizlikle devam eden treyler sektörünün 4. Aydın ilinde 8. ve Türkiye’de 964. Ar-Ge merkezinin hizmete açılması ile yaptıkları işin her aşamasının nasıl daha iyi yapılacağını, sorunların nasıl çözüleceğini, kaynakların nasıl daha iyi kullanılacağını, nasıl daha verimli olacağını sorgulayarak, daha iyi ve daha yeniyi keşfedecek.İşte OKT Trailer’ın bu anlayışa paralel yeni marka konumlandırması ile birlikte yayınladığı manifesto;

"Bizim için merak, daha iyi bir gelecek demek."
İnsanı evrende var eden yegâne neden meraklı oluşudur. Ay’a ilk merak ayak basmıştır. Çünkü merak; daha iyi ve daha güzel bir gelecek için fark eder, soru sorar, anlamaya çalışır, yenilikçi çözümler üretir, keşfeder ve asla vazgeçmez. Bizi hep bir adım ileri taşır.

Bizim işimiz, işinizi hep “bir adım ileri” taşımak. Bu yüzden merak ediyoruz. Treyler ve üst yapı ekipmanları sektöründeki ihtiyaçları, “daha ihtiyaç değilken” fark edip; yenilikçi, kullanıcı dostu ve verimlilik esaslı ürünler üretiyoruz. Beklentilerinizin ötesine geçebilecek teknolojilere yön veriyoruz.
Merakımızdan olsa gerek yaptığımız her proje ile sektörün alışkanlıklarını değiştirdik. İlklere imza attık. Fakat hiçbir zaman rakamlarla önde olma meraklısı olmadık.

Aldığımız kalite belgeleri bizim için yeni teknolojiler üretip üzerine koymayı, ilerlemeyi ve daha çok merak etmemizi sağlayan birer katalizör oldu. Biz, sadece bölgemizi değil, tüm dünyayı merak ediyoruz. Şimdilik 3 kıtadayız. Her geçen gün yeni coğrafyaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek, tüm paydaşlarımız için kalıcı değer ve güçlü işbirlikleri inşa ediyoruz.

Bizim için merak yalnızca inovasyon demek değil, mühendislik değil, teknoloji değil. Bizim için merak, gelecek için daha güzel ve kazançlı bir gün demek. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Ağır nakliyeciler Tırsan tesislerinde

Ağır nakliyeciler Tırsan tesislerinde Tırsan Treyler, bugün Sakarya tesisinde Türkiye’nin en önemli ağır nakliyecilerini ağırladı.

Tırsan, Transport Logıstıc Münih’te Sektörle Buluştu

Tırsan, Transport Logıstıc Münih’te Sektörle Buluştu Tırsan bünyesinde yer alan dünyanın önde gelen kutu üreticisi ve Avrupa’nın hava kargo taşımacılığının pazar lideri...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı