TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Tekzen ve Petrol Ofisi’nden ortak kampanya

Tekzen ve Petrol Ofisi’nden ortak kampanya

Tarih 19 Eylül 2018, 14:32

Tekzen’de tek seferde 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Petrol Ofisi’nden 25 TL değerinde yakıt puanı kazanıyor.

Evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyenler, 14 Ekim 2018 tarihine kadar Tekzen’den tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişte, 25 TL değerinde Petrol Ofisi yakıt puanı kazanıyor. Kampanya Tekzen mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerli olacak. Yakıt puanları, akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek.

“Kendin Yap”(DIY-Do It Yourself) sektörünü Türkiye’ye kazandıran Tekzen, 59 ilde 138 mağazasıyla evlerini güzelleştirmek isteyen tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmaya devam ediyor.Kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile on binlerce ürünü müşterilerine sunan Tekzen’de tüketiciler, çocuk odalarından kullanışlı mutfaklara, pratik ev gereçlerinden modern banyolara, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün seçenekleri ile aradıkları her şeyi bulabiliyor.Tekzen mağazalarını yılda yaklaşık 40 milyon tüketici ziyaret ediyor.

Türkiye’nin akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar sektörünün önemli markası Petrol Ofisi de yaygın 1.700’ü aşkınyakıt istasyonu ile Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor. Petrol Ofisi ayrıca, 1.400’ün üzerindeki köy pompasının yakıt tedarikinin yanı sıra, 9 akaryakıt terminali, 3 LPG terminali, 20 havaalanı ikmal ünitesi, 1 madeni yağ fabrikası ve yaklaşık 1 milyon m³ depolama kapasitesi ile Türkiye’de benzeri bulunmayan büyüklük ve çeşitlilikte güçlü bir alt yapıya sahip.Petrol Ofisi, bu güçlü alt yapısı ve POAIR, POMARINE,PO Madeni Yağlar markaları ile birlikte, Türkiye’ye her alanda katkılar sağlamaya devam ediyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün grupları için hazırladığı Ara...

Ford Trucks’tan, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajı

Ford Trucks’tan, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajı Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, 2018’in son günlerinde müşterilerine cazip teklifleri sunmaya devam...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı