TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Multinet Up’tan OtoMisyon ile Avantajlı Araç Yıkama Kampanyası

Multinet Up’tan OtoMisyon ile Avantajlı Araç Yıkama Kampanyası

Tarih 04 Eylül 2018, 11:37

Türkiye’nin yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up, OtoMisyon çözümüyle araç yıkama hizmetlerinde firmalara önemli avantajlar sunan yeni kampanyasını duyurdu.

Şirket Araçları Çözümü ile birlikte sunulan OtoMisyon’un yeni kampanyası, aylık araç yıkama paketleri ile avantajlı fiyatlar sunuyor. OtoMisyon kampanyası, sunduğu aylık yıkama paketleri ile araç başı yıkama hizmetlerinde avantaj sağlıyor. Tekli yıkama paketinde bir yıkamada 24,99 TL, ikili yıkama paketinde bir yıkamada 22,99 TL, üçlü yıkama paketinde bir yıkamada 21,99 TL ve beşli yıkama paketinde bir yıkamada 19,99 TL’lik fiyatlandırmasıyla dikkat çekiyor. 31 Ekim 2018 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerli olacak kampanyadan daha önce OtoMisyon ürününü kullanmayan müşteriler yararlanabilecek. Kampanyanın avantajlarından faydalanmak için yapılan sözleşmenin en az 1 yıllık olması gerekiyor.

OtoMisyon tüm Türkiye’de 400’den fazla noktada

Multinet Up’ın Şirket Araçları Çözümü ile birlikte sunulan OtoMisyon, tüm Türkiye’de 400’den fazla noktada araç yıkama hizmeti veriyor. OtoMisyon, şirketlere tek fatura, sabit fiyat garantisi, ödeme kolaylığı, raporlanabilir bütçe ve KDV avantajı sağlıyor.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün grupları için hazırladığı Ara...

Ford Trucks’tan, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajı

Ford Trucks’tan, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajı Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, 2018’in son günlerinde müşterilerine cazip teklifleri sunmaya devam...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı