TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Jaguar ve Land Rover Ağustos’ta  30 bin TL takas desteği veriyor

Jaguar ve Land Rover Ağustos’ta 30 bin TL takas desteği veriyor

Tarih 13 Ağustos 2018, 10:21

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Jaguar ve Land Rover, ay sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 30.000 TLtakas desteği sağlıyor.

Borusan Otomotiv, Jaguar ve Land Rover markaları için Ağustos ayına özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında 30.000 TL takas desteği sunuyor. Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcılarına gelen Jaguar tutkunları, Jaguar F-PACE modelinde geçerli olan kampanya kapsamında 30.000 TL’lik takas desteğinden faydalanabiliyor.

Land Rover’da %0 faiz fırsatı

Land Rover ise kampanya kapsamında aracını takas etmek isteyenlere, Range Rover Sport, Range Rover Velar, Range Rover Evoque, Discovery ve DiscoverySport modellerinde geçerli 30.000 TL’lik destek sağlıyor. Ayrıca Range Rover Evoque ve Range Rover EvoqueConvertible modelleri için 200.000 TL’ye kadar 12 ay, %0 faiz avantajı sunuluyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Sonbahara, ilkbahar fiyatlarıyla girdi

Sonbahara, ilkbahar fiyatlarıyla girdi Volkswagen Ticari Araç, Eylül ayı boyunca sınırlı sayıdaki Caddy, Transporter ve Caravelle modelleri için cazip ind...

Eylül kampanyası faiz indirimiyle sürüyor

Eylül kampanyası faiz indirimiyle sürüyor Honda’nın Civic modellerinden birine sahibi olmak isteyenler için sunduğu Eylül ayına özel kampanyası, faiz indirim...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı