TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Lassa, yaz lastikleri kampanyasını yeni bir reklam filmi ile duyurdu

Lassa, yaz lastikleri kampanyasını yeni bir reklam filmi ile duyurdu

Tarih 27 Nisan 2018, 17:44

Türkiye'nin en çok tercih edilen lastik markası Lassa, araç sahiplerinin yaz aylarında yola sağlam çıkmalarını desteklemek için yeni bir kampanya başlattı.

Barış Manço’nun sevilen şarkısı “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” ile hazırlanan reklam filmi ile duyurulan kampanya, Lassa’nın sağlam lastikleri ile herkesi memleket yollarında özgürce dolaşmaya davet ediyor.

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa’nın öncü markası Lassa, yaz döneminde araç sahiplerinin tüm Türkiye yollarında sağlam ve keyifli yolculuklar yapabilmesi için yeni bir kampanya başlattı.

Lassa’nın yeni yaz kampanyası ve reklam filmi hakkında bilgi veren Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel; “Kış lastiği döneminde, Barış Manço’nun “Dere Boyu Kavaklar” şarkısından ilhamla hazırladığımız reklam filmi ile önemli bir başarı yakaladık. Bu başarımızı sürdürmek üzere, Nisan ayı itibariyle başlayan yaz lastiği dönemine, yine Barış Manço’nun sevilen eseri “Sarı Çizmeli Meğmet Ağa” ile hazırladığımız reklam filmi ile hareketli bir giriş yaptık. Araç sahipleri yaz mevsiminde uzun seyahatler ve ziyaretler yapıyor, memleketimizin dört bir köşesine yolculuk ediyor. Bu yoğun dönemde aracın yerle temasını sağlayan en kritik parçası olan lastik; seyahatlerin emniyetli ve konforlu geçmesi için büyük önem taşıyor. Lassa da Türkiye yol şartlarına göre tasarlanan, yenilikçi ve sağlam ürünleriyle bu yolculukların vazgeçilmez yol arkadaşı. Bu kapsamda, araç sahiplerini mevsimine uygun lastik kullanımı için de desteklemek üzere yaz lastiği kampanyamızı başlattık. “Sarı Çizmeli Mehmet Ağa” şarkısının tanıdık melodisi ve enerjik temposu ile giriş dizesindeki ‘Yaz Dostum’ mesajı kampanya filmimizle özdeşleşti. Böylece bu kampanya ile araç sahiplerinin her zaman, her koşulda yanında olduğumuzu bir kez daha vurguluyor, özgürce yola çıkmalarına ve gönüllerince gezmelerine destek oluyoruz” dedi.

Türkiye yollarına en uygun lastikleri geliştiren Lassa, 15 Nisan – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında 500 TL’lik alışverişlerde 50 TL indirim sağlıyor. Kampanya kapsamında ayrıca Bonus kart sahiplerine peşin fiyatına 9 taksit sağlanıyor ve Bonus Flash ile alışveriş yapanlara 750 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL Bonus hediye ediliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Dacia’dan günlük 39.90TL’den başlayan ödeme fırsatı

Dacia’dan günlük 39.90TL’den başlayan  ödeme fırsatı Dacia’dan avantajlı fiyatlar

Renault’dan peşinata taksit fırsatı

Renault’dan peşinata taksit fırsatı Renault,Şubat ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleri s...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı