TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Greyder ailesinin en küçüğü GD535-5 Türkiye turunda

Greyder ailesinin en küçüğü GD535-5 Türkiye turunda

Tarih 21 Mart 2018, 12:41

Komatsu markasının Türkiye şartları için ve özellikle kent içi operasyonlarda kullanılmak üzere geliştirdiği Komatsu GD535-5 için Türkiye turuna başladı.

Temsa İş Makinaları’nın, müşterilerini yerinde ziyaret ederek Komatsu GD535-5 ile bizzat tanıştırmak üzere Mart ayında başlattığı Türkiye turu, Nisan sonuna kadar sürecek. Her müşteri için 2-3 gün süren ve greyder üzerinde bakım ve kullanım eğitimlerini içeren bu demo ziyaretleri, 1 Mart tarihinde Artvin İl Özel İdaresi ile başladı. Temsa İş Makinaları, rotasını Erzurum ve Erzincan’a çevirecek ve ziyaretler 19-21 Nisan tarihleri arasında Düzce Belediyesi’ndeki programla son bulacak. Demo ziyaretleri kapsamında sahada yapılan ölçümler sonrasında Komatsu GD535-5 greyderin üretim, yakıt ve performans ölçümleri de müşteriye raporlanıyor.

Serinin en küçüğü olan 14 ton sınıfındaki GD535-5; kompakt yapısı, cazip ilk alım fiyatı ve ekonomik işletme maliyetleriyle ilk demo ziyaretinden olumlu not aldı. Özellikle kamu-belediye operasyonlarında etkin bir greyder olması beklenen ve Türkiye şartları için geliştirilmiş olan bu küçük dev, bir büyük modeli olan GD555-5 ile aynı ana komponentler kullanılarak üretilerek %15’e kadar yakıt tasarrufu ile müşterilere avantaj sağlıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Krone Liebherr işbirliği... Celsineo soğutucu pazarını ısıtacak!

Krone Liebherr işbirliği... Celsineo soğutucu pazarını ısıtacak! Gıda ürünü taşıma ve dağıtımı hacminin artışına bağlı olarak frigorifik araçlara talep artıyor. Büyüyen bu pazar iç...

Ağır yük kaldırma ve taşımacıları Yalçın Dorse tesislerinde !

Ağır yük kaldırma ve taşımacıları Yalçın Dorse tesislerinde ! Bir süre önce Vinç İşletmecileri Derneği; VİNÇDER adını değiştirerek, Ağır Yük Kaldırma ve Taşımacılar Derneği (AK...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı