TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Ağır nakliye uzmanı Yalçın Dorse teslimatlara devam ediyor

Ağır nakliye uzmanı Yalçın Dorse teslimatlara devam ediyor

Tarih 25 Temmuz 2017, 13:11

Lowbed üretiminde uzmanlaşan ve uzmanlığını yeni ürün ve yeni müşterilerle artıran Yalçın Dorse teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Lowbed üretiminde uzmanlaşan ve uzmanlığını yeni ürün ve yeni müşterilerle artıran Yalçın Dorse geniş ürün yelpazesi ile teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Yurt içi teslimatlarını sürdüren Yalçın Dorse'nin yurt dışı pazarlara yaptığı teslimatlar da devam ediyor bu teslimatlara Danimarka teslimatıda eklendi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Nevpa, brandacı oldu... Yeni tesisinin açılışını yaptı

Nevpa, brandacı oldu... Yeni tesisinin açılışını yaptı Açılışa üstyapı ve yarı römork üreticileri ve sanayicileri başta olmak üzere kalabalık bir davetli topluluğu katıld...

Tırsan’dan Seray Uluslararası Taşımacılık’a rekabetçi çözüm

Tırsan’dan Seray Uluslararası Taşımacılık’a  rekabetçi çözüm Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, karayolu taşımalarında sektörün öncü firmalarından olan Seray Uluslarar...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Dünyayı iyi izle, iç pazarı koru ve geliştir!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x