TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Ağır nakliye uzmanı Yalçın Dorse teslimatlara devam ediyor

Ağır nakliye uzmanı Yalçın Dorse teslimatlara devam ediyor

Tarih 25 Temmuz 2017, 13:11

Lowbed üretiminde uzmanlaşan ve uzmanlığını yeni ürün ve yeni müşterilerle artıran Yalçın Dorse teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Lowbed üretiminde uzmanlaşan ve uzmanlığını yeni ürün ve yeni müşterilerle artıran Yalçın Dorse geniş ürün yelpazesi ile teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Yurt içi teslimatlarını sürdüren Yalçın Dorse'nin yurt dışı pazarlara yaptığı teslimatlar da devam ediyor bu teslimatlara Danimarka teslimatıda eklendi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Koluman'dan 300 milyon TL’lik yatırım

Koluman'dan 300 milyon TL’lik yatırım Otomotiv sektörünün öncü firmalarından KOLUMAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Saltık, KDV ve hurda teşvikinin tre...

SAF Tire Pilot ile lastiğiniz her zaman havalı

SAF Tire Pilot ile lastiğiniz her zaman havalı SAF-HOLLAND'ın römork ve yarı römorklara yönelik geliştirdiği lastik basınç sistemi SAF Tire Pilot, filoların e...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Veriler ve Pazarlar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x