TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Ford Trucks'tan Mayıs ayında cazip kampanya

Ford Trucks'tan Mayıs ayında cazip kampanya

Tarih 15 Mayıs 2017, 18:13

Ford Trucks, Mayıs ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantajlı teklifleri sunmaya devam ediyor.

Ford Trucks Yol Serisi, Mayıs ayında 130.000 TL, 12 Ay ve %0 faiz destekli kredi kampanyası ile müşterilerini bekliyor.

Ford Trucks Yol serisi 9 ve 13 litre motor seçenekleriyle 2150Nm’ye varan tork sağlarken, 4x2 6x2 ve 8x2 aks konfigürasyonlarıyla da müşterilerin her ihtiyacına yönelik tipte araç sunabiliyor. Her modelinde manuel ve otomatik şanzıman seçebilme imkanı sunan Ford Trucks yol kamyonlarında motor freni standart verilirken, yardımcı fren görevi gören intarder ise 13 litre motorlarda opsiyonel olarak sunuluyor.

Ford Trucks’ın 2. el ağır ticari alım-satım markası TruckMarket, Ford Trucks güvencesine sahip, ekspertiz raporlu araçları ile tüm Ford müşterilerini Mayıs ayında da bekliyor. 2. elde en yaygın bayi ve servis ağına sahip olan TruckMarket, 2.el Ford Trucks 1838T ve 1846T çekiciler için 100.000 TL, 12 Ay, %0 faiz kredi kampanyası ile Ford müşterilerini bekliyor.

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Peugeot kampanyaları devam ediyor

Peugeot kampanyaları devam ediyor Peugeot Türkiye; gelişmiş teknolojileri, yakıt cimrisi performanslı motorları ile sıra dışı sürüş keyfi sunan ürün ...

2018’in yepyeni fırsatlarıyla hayalinizdeki Ford’a sahip olun

2018’in yepyeni fırsatlarıyla  hayalinizdeki Ford’a sahip olun Ford, 2018’de Ford sahibi olmak isteyen müşterilerine birbirinden cazip kampanyalar sunmaya devam ediyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Veriler ve Pazarlar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x