TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Yalçın Dorse teslimatlara devam ediyor.

Yalçın Dorse teslimatlara devam ediyor.

Tarih 27 Nisan 2017, 02:19

Lowbed üretiminde uzmanlaşan ve uzmanlığını yeni ürün ve yeni müşterilerle artıran Yalçın Dorse teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.


Sulama ve sondaj projeleri iş makinaları ve ekip taşımacılığında uzmanlaşan Antalya firması Yükselenler filosuna Yalçın Dorse'nin ürettiği lowbed katıldı. 4 akslı lowbed'in arka iki aksı dümenlenme özelliğine sahip.
Lowbed'in yol alt yapısının yetersiz olduğu arazi koşullarında yüksek performans ve taşıma kapasitesi sağlayacak özellikleri bulunuyur.

Yurt içi teslimatları sürdüren Yalçın Dorse'nin yurt dışı pazarlara yaptığı teslimatlar devam ediyor bu teslimatlara son olarak

Özbekistan'a yapılan 8 akslı, çift uzar, hidrolik süspansiyona sahip 7 dingil dümenlenir ilk 3 dingili kalkar ve ilk dingili sabit özelliğe sahip çok fonksiyonel yarı römork katıldı.
Bu yarı römork gelişmiş teknik özellikleri ile dikkat çekiyor.


 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Tırsan, Logitrans fuarında yerini alıyor

Tırsan, Logitrans fuarında yerini alıyor Türkiye treyler sektörünün lideri Tırsan, geliştirdiği taşımacılık çözümlerini 15-17 Kasım tarihlerinde gerçekleşec...

Tırsan 2.AR-GE Merkezi'nin temelini attı

Tırsan 2.AR-GE Merkezi'nin temelini attı İlk Ar-Ge merkezini 2009 yılında açan Tırsan, treyler sektörünün Dünya’da en yüksek test kapasitesine ve en yüksek ...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x