TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Antalya'dan Ankara'ya Hareket'li yolculuk

Antalya'dan Ankara'ya Hareket'li yolculuk

Tarih 04 Nisan 2017, 15:45

Hareket, Antalya'da bulunan Port Akdeniz Limanı'ndan, Ankara'da inşası devam eden Kahramankazan Enerji Santrali Projesi'ne 9 HRSG modül ve bir drumın taşımasını yaptı.

Enerji santralleri projelerinin zorlu taşıma operasyonlarında yer alan Hareket, Antalya’da bulunan Port Akdeniz Limanı’ndan, Ankara’da inşası devam eden Kahramankazan Enerji Santrali Projesi’ne 600 kilometrelik yolu katederek, toplam ağırlıkları yaklaşık 1.387 tona ulaşan 9 HRSG modül ve bir drumın taşımasını gerçekleştirdi.

Proje kapsamında Hareket, üçü 157,2 ton ağırlığında ve 26x4x3,14 metre ebatlarında, üçü 144,4 ton ağırlığında ve 26x4x3,38 metre ebatlarında, diğer üçü ise 128 ton ağırlığında ve 26x4x3 metre ebatlarında olan 9 HRSG modül ve 98 ton ağırlığında, 16x2,10x2,90 metre ebatlarında drumı santral sahasına taşıdı. Beş günde tamamlanan taşımalarda Hareket’e ait 12 çekici ve 152 dingil THP hidrolik dorse kullanıldı.

 

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Knorr Bremse’den TAYSAD’a ziyaret

Knorr Bremse’den TAYSAD’a ziyaret Raylı ve ticari araç fren sistemleri üretiminde dünya liderliğini elinde bulunduran Almanya Münih merkezli Knorr Br...

Havaş’ın yeni ‘Soğutucu Üniteli’ aracı hizmete başladı

Havaş’ın yeni ‘Soğutucu Üniteli’ aracı hizmete başladı Sektörün öncü şirketlerinden Havaş, Türkiye’de yer hizmetleri alanında bir ilk olan ve bozulabilir ürün taşımacılığ...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Endüstriyel tarih

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı