TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Hareket, Türkmenistan projelerini sürdürüyor

Hareket, Türkmenistan projelerini sürdürüyor

Tarih 03 Nisan 2017, 18:24

Hareket, Türkmenistan bulunan Garabogaz Gübre Fabrikası'ndaki çalışmalarına ekipman montajlarıyla devam ediyor.

Hareket, Türkmenistan Balkan Vilayeti Garabogaz Şeherçesi’nde bulunan Garabogaz Gübre Fabrikası’ndaki çalışmalarına ekipman montajlarıyla devam ediyor. Proje kapsamında Hareket, ‘super heavy lifting’ kategorisindeki 430 ton ağırlığında ve 62,5x6,4 metre ebatlarında CO2 regenerator, 403 ton ağırlığında ve 49,5x5,1 metre ebatlarında CO2 Absorber, 380 ton ağırlığında ve 52,7x4,5 metre ebatlarında Urea Reactor, 525 ton ağırlığında ve 25,8x3 metre ebatlarında Ammonia Converter’ın montajlarını başarıyla tamamladı.

Kaldırma prosedürü ve kaldırma ekipmanlarının belirlenmesi aşamasında da yer alan Hareket, operasyonda ana vinç olarak 1600 ton kapasiteli paletli vinç, yardımcı vinç olarak 600 ton kapasiteli paletli vinç kullandı.

Hareket, proje kapsamında 50 ila 200 ton arası tonajlara sahip 44 farklı ekipmanın montajlarını ise Mayıs ayında tamamlayacak.

 

 

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Knorr Bremse’den TAYSAD’a ziyaret

Knorr Bremse’den TAYSAD’a ziyaret Raylı ve ticari araç fren sistemleri üretiminde dünya liderliğini elinde bulunduran Almanya Münih merkezli Knorr Br...

Havaş’ın yeni ‘Soğutucu Üniteli’ aracı hizmete başladı

Havaş’ın yeni ‘Soğutucu Üniteli’ aracı hizmete başladı Sektörün öncü şirketlerinden Havaş, Türkiye’de yer hizmetleri alanında bir ilk olan ve bozulabilir ürün taşımacılığ...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Endüstriyel tarih

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı