TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Voith, Eurasia Rail 2017'de ürünlerini sergileyecek

Voith, Eurasia Rail 2017'de ürünlerini sergileyecek

Tarih 20 Şubat 2017, 18:03

Voith, raylı sistem ürünleriyle, Eurasia Rail İstanbul 2017'de ziyaretçileriyle buluşacak.

Voith, Eurasia Rail 2017 Fuarı, Salon 10, Stand 812’de, “Daha Fazla Güç –Yenilikçi Çözümler” sloganı ile 02-04 Mart tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşacak.
Firmanın açıklamasına göre, fuar süresince, dinamik ve genişleyen Türk pazarında Voith'i stratejik bir ortak olmasını belirleyen uzmanlık ve yeteneklerin yakından tanıma fırsatı bulunacak.
Sistem çeşitliliğini RailPack serisi ile daha da genişleten Voith, standında DIWARail turbo şanzıman ürününü ve Tip 10 Scharfenberg kuplörünü sergileyecek.
Tip 10 Scharfenberg kuplörü, yüksek hızlı trenlerde dünya genelinde yaygın olarak kullanılmakta olan bir üründür. Yüksek dayanım özelliği (1,500 kN'a kadar basma ve 1000 kN'a kadar çekme dayanımı) ile ön plana çıkan bu kuplör, geniş kullanım alanı ile pazar lideridir.
DIIWARail Hidromekanik Otomatik Şanzıman, şehir içi otobüslerde uzun yıllardır kullanılan DIWA otomatik şanzıman temel alınarak geliştirilmiş bir üründür. Şanzıman üzerine ilave edilen ileri-geri dişli grubu ile Raylı sistem araçlarına entegre edilerek yüksek performans ve konfor bir arada sunulmaktadır. Basit kullanım özelliği ve 390 kW motor çıkış güç kapsamına kadar hitap eden ürün çeşitliliği ile DIWARail, dizel demiryolu araçları için ideal çözümdür. Türkiye’de yaygın servis ağı bulunan DIWA şanzımanları, satış sonrası memnuniyet açısından da kullanıcılarına güven vermektedir.
Voith Cer İnvertörleri pantograftan iletilen elektrik akımının verimli bir şekilde motorlara aktarımını sağlar. Araç kontrol ünitesi ile entegre edilmiş cer kontrol sistemleri, enerji verimliliği ve güvenli sürüş kontrolü sunar.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

TREDER’in Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

TREDER’in Olağan Genel Kurulu gerçekleşti Treyler Sanayicileri Derneği’nin 8. Olağan Genel Kurulu 13 Nisan 2018 tarihinde Koluman Samandıra Tesisleri’nde yap...

Pirelli, Türkiye'ye özel treyler lastiği üretti

Pirelli, Türkiye'ye özel treyler lastiği üretti Prometeon, Türk treyler pazarının ihtiyaçlarına uygun olarak İtalya'daki Ar-Ge merkezi ile birlikte ST25 Plus l...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Endüstriyel tarih

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı