TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
Demirbaş Otomotiv,  Enerji ve  Geri Dönüşüm için Yatırımcı Arıyor !

Demirbaş Otomotiv, Enerji ve Geri Dönüşüm için Yatırımcı Arıyor !

Tarih 06 Nisan 2015, 17:22

Mustafa Demirbaş, Nisan 2015 itibarıyla teslim aldığı Sakarya'daki eski Temsa tesislerini otomotiv, rüzgar ve güneş enerjisi ve geri dönüşüm ekipmanları üretimi amaçlı değerlendirecek yatırımcı arıyor.


Mustafa Demirbaş, Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 131 dönümlük alana kurulu tesislerde faaliyet göstermek isteyecek yerli veya yabancı yatırımcılarla işbirliği yapmak istediğini duyurdu.


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Mustafa Demirbaş; “1. Organize  Sanayi Bölgesi'nde bulunan ve 35 bin metrekare kapalı alanı olan, 131 bin metrekarelik tesisleri 2014 yılında Sabancı Holding’den satın aldık. Bu kurulu tesisin, 2015 yılı Nisan ayı itibarıyla tüm kullanım hakları bize geçti. Daha once de yaptığımız üzere burada faaliyette bulunabilecek şirketleri beklediğimizi ve tesisimizin kullanıma hazır olduğunu duyuruyoruz. Bu tesisi satabiliriz veya kiraya verebiliriz ya da burada faaliyette bulunacak yerli veya yabancı şirketlerle çeşitli ortaklık ve işbirlikleri yapabiliriz. Bu işbirliği üretim yapacak firmanın ürünlerinin dağıtımı ve satışı alanında da olabilir. Her türlü teklife açığız” şeklinde konuştu. Mustafa Demirbaş'ın yatırım radarına otomotivden sonra geri dönüşüm ve enerji ekipmanları da girdi.


Demirbaş, sektör tercihlerinin başta otomotiv olmak üzere savunma sanayi, güneş ve rüzgar enerjisi ekipmanları, geri dönüşüm tesisi ekipmanları vb. alanlarda olduğunu söyledi ve konuyla ilgilenenlerle yüzyüze görüşmeye hazır olduklarını bildirdi.

Sakarya İli-Adapazarı İlçesi, Hanlı Mahallesi, Sakarya 1.Organize Sanayi Bölgesi 5. Yol No:4’te (Tem Otoyolu Üzeri -Toyota Fabrikası Karşısı) bulunan tesislerin özellikleri şöyle:İletişim:

Veysel Karani Mah., Aşık Reyhani Cad. No:20, Sancaktepe / İSTANBUL
Telefon     0 216 498 71 00-01-02-03
Faks         0 216 498 71 04

Konuyla ilgili bir önceki haber için tıklayınız:


http://www.tasiyanlar.com/haber/8903-guncel-demirbas39tan-yeni-hamle-ve-ortaklik-daveti.html
 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yenilenebilir Hareket

BMW’den tam not

BMW’den tam not Karsan Jest Electric,yapılan kapsamlı testler sonucunda BMW tarafından tam not aldı.

3.5 tondan 26 tona kadar tamamlanan Z.E. ürün serisi

3.5 tondan 26 tona kadar tamamlanan Z.E. ürün serisi Elektromobilite alanında öncü olan Renault Trucks, şehir içi ulaşımın değişen gerekliliklerini karşılamak üzere iki...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı