TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Alcoa jantlarına iki yeni distribütör

Alcoa jantlarına iki yeni distribütör

Tarih 11 Temmuz 2013, 10:38

Dünyaca ünlü alüminyum jant üreticisi Alcoa'nın İstanbul ve Konya'daki distribütörleri belli oldu.

Alüminyumun madenlerden çıkarılmasından başlayarak en son parlatılmasına kadar tüm aşamaların kendi tesislerinde yapıldığı Alcoa Wheel Products Europe'un Türkiye’deki yeni distribütörleri belli oldu. Dövme alüminyum metoduyla üretilen ve güzel görünümü kadar uzun ömrü ile de müşteri tercihi olan Alcoa jantlar İstanbul’da Sertaş Lastik ile, Konya’da ise Ak-Set Ltd ile satışa sunuluyor. Alcoa Türkiye Satış Müdürü Abdullah Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Alcoa jantların Türkiye’nin önemli bölgelerindeki distribütörleri ile güçlenmeye devam ettiğini sözlerine ekledi.  Distribütörlerin iletişim bilgileri ise şu şekilde:

Ak-Set Ltd. Şti.
Horuzluhan Mah. Selçuklu Cad. Uzman Sanayi Sit. No:226-228, P.K: 42060 Selçuklu/Konya. Tel. +90 332 251 7300, faks +90 332 251 2030, akset@ak-set.com.tr  www.ak-set.com.tr

Sertaş Lastik San. Tic. A.Ş.
Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. Beşler Plaza, D Blok No:14 Kat:5, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul  tel:+90 444 0136 info@sertaslastik.com  www.sertaslastik.com

Hem dünyada hem Avrupa’da pazar lideri
Kamyonlar, treylerler ve otobüsler için dövme alüminyum jantlar üreten Alcoa Wheel Products, hem dünyada hem de Avrupa’da açık ara farkla pazar lideri konumunda. Avrupa üretim tesisi, Macaristan’ın Székesfehérvár kentinde bulunan firmanın hizmet ve dağıtım merkezi ise Belçika’nın Paal kentinde yer alıyor.

Alcoa jantları, bir adet katı alüminyum bloğundan dövülerek elde ediliyor. En zorlu testleri başarıyla geçen marka 5 yıl sınırsız kilometre garantisi veriyor ve çelik jantlarla karşılaştırıldığında hafiflik, güçlülük, karlılık, çevrecilik ve daha şık görünüm özellikleri ile talep görebiliyor.
Kolay Bakım (Dura-Bright®) jantları: patentli yüzey işlemeli jantlar. Kolay Bakım (Dura-Bright®) jantları cilaya ihtiyaç duymuyor, su ve sabunla temizlendiğinde parlaklığını koruyor. Bu, yıllık yüzlerce mesai saati ve binlerce lira tasarrufu anlamına gelebiliyor.
Dura-Flange® jantları: zor koşullar altında uzun hizmet ömrü sunuyor.
WorkHorse® jantları: inşaat araçları için ve daha yüksek azami yük oranına ihtiyaç duyulduğunda uygunluğu bulunuyor.
Bazı jant ebatları: 17,5 x 6,00 ila 22,5 x 17,00.

Önceki ilgili haberler için bkz:

http://www.tasiyanlar.com/haber/6844-guncel-aluminyum-jantlarin-dunyadaki-oncusu-turkiye39de.html

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Binlerce uzun yol şoförüyle bir araya geldi

Binlerce uzun yol şoförüyle bir araya geldi Lassa’nın uzun yol şoförlerine özel olarak gerçekleştirdiği ‘Yola Sağlam Çık’ sosyal sorumluluk projesi bu yıl bir ...

Mobilite satışlarını arttırıyor

Mobilite satışlarını arttırıyor Bosch, Mobilite Çözümleri iş kolu, satışlarını yüzde 4 arttırdı.

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı