TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Pirelli yetkili satıcı ağını genişletiyor

Pirelli yetkili satıcı ağını genişletiyor

Tarih 24 Temmuz 2012, 18:58

İstanbul Sancaktepe'de açılışı gerçekleştirilen Durmuşlar Otomotiv, Pirelli'nin Türkiye'de açılan yeni yetkili satıcılarından biri oldu.

Pirelli, her adımda önemini vurguladığı yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle satış noktaları ve kaliteli satış sonrası servisiyle sektöründe bir adım öne çıkmayı sürdürüyor. Bayi kanallarını ve ekiplerini özenle seçen Pirelli, bayi zincirine İstanbul Sancaktepe’de açılan Durmuşlar Otomotiv’i de katarak bir halka daha ekledi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Türk Pirelli Ticaret Direktörü Aşkın Bedük, “Günümüzde rekabeti fiyat rekabetinin dışında tutarak daha kaliteli ürün ve hizmetleri tüketiciye sunabilen markalar bir adım öne çıkıyorlar. Bu doğrultuda da satış odaklı stratejiler, iyi hizmet ve servis kalitesi sunabilen satış noktaları günden güne daha da önem kazanıyor. Biz de tüketicilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Durmuşlar Otomotiv yetkili satıcımızın Sancaktepe’de açılan yeni şubesi kaliteli hizmet anlayışı ve yeni teknolojiye sahip ekipmanları ile bu çalışmalarımızın en güzel örneklerinden biri ”dedi.

Durmuşlar Otomotiv'den Super Truck Center

Sektörün önemli oyuncularından olan Durmuşlar Otomotiv, Türkiye’nin ilk lastik üreticisi Türk Pirelli Lastikleri A.Ş.’nin yetkili satıcısı olarak müşterilerine Pirelli lastiklerinin satışını gerçekleştiriyor ve en üst seviyede servis hizmeti veriyor. Pirelli’nin en büyük yetkili satıcılarından biri olan Durmuşlar Otomotiv’in İstanbul Sancaktepe’de yer alan yeni şubesinde 29 yıllık sektör tecrübesini harmanlayarak aynı zamanda bir Super Truck Center servisi olarak lastik, akü, jant, ön düzen, fren testi, far ayarı, egzos emisyon ölçümü gibi bir çok hizmeti son teknolojiye sahip yeni ekipmanları ve uzman kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Aynı zamanda filolara yönelik olarak CQ24 International yola devam servisini de sunan Durmuşlar Otomotiv, araçların arızalanması durumunda bulundukları yer neresi olursa olsun en uygun yerde veya en uygun yetkili satıcı ile araçların tekrar yola çıkması sağlanıyor.

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Binlerce uzun yol şoförüyle bir araya geldi

Binlerce uzun yol şoförüyle bir araya geldi Lassa’nın uzun yol şoförlerine özel olarak gerçekleştirdiği ‘Yola Sağlam Çık’ sosyal sorumluluk projesi bu yıl bir ...

Mobilite satışlarını arttırıyor

Mobilite satışlarını arttırıyor Bosch, Mobilite Çözümleri iş kolu, satışlarını yüzde 4 arttırdı.

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı