TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Yeni Crafter iftar sofrasında !

Yeni Crafter iftar sofrasında !

Tarih 28 Mayıs 2019, 13:50

Mayıs başı itibarı ile satışa sunulan Yeni Volkswagen Crafter’in tanıtım müşteri buluşması ve satış kampanyaları sürüyor.

Bu kapsamda Volkswagen Crafter müşteri ve potansiyel müşterilerden oluşan davetlilerle Doğuş Otomotiv satış ekibi iftar sofrasında buluştular.Kalamış’da düzenlenen iftar yemeği öncesi ve iftar sonrasında davetliler Yeni Carafter’lerin özellikleri bilgi aldılar. Davetliler Yeni Crafter’in 6 vitesli manuel ve otomatik vitesli (8 vites) versiyonlarını incelediler. Crafter minibüsler Öğrenci, servis ve turizm taşıma amaçlı olarak 16 ve 19 koltuklu olarak tercih edilebiliyor.Koltuklandırma ve iç düzenlemesi Volkswagen standartlarına uygun ve onaylı olarak Türkiye’de yapılan Yeni Carafterler temiz işçilikleri ile dikkat çekiyor. Volkswagen’in Polonya fabrikasında üretilen Crafterler sürüş destek donanımlarının gelişmişliği ve zenginliği ile dikkat çekiyor.

DİĞER HABERLER;

Yeni Crafter’ın Okul ve Servis seçeneği 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hafif Ticari

Otokar, Atlas bayileriyle bir araya geldi

Otokar, Atlas bayileriyle bir araya geldi Türkiye’nin öncü otomotiv şirketlerinden Otokar, hafif kamyon segmentinin güçlü aracı Atlas’ın bayileriyle bir aray...

Ford, Transit ve Custom ailesini yeniledi

Ford, Transit ve Custom ailesini yeniledi Yeni Ford Transit ve Custom modelleri ileri teknoloji ve verimli motorlarıyla Türkiye’de
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı