TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Standard Profil’de üst düzey atama

Standard Profil’de üst düzey atama

Tarih 27 Mayıs 2019, 13:43

Otomotiv sektörünün deneyimli ismi Abdel Hadoudy, dünya çapında faaliyet gösteren Standard Profil Grubu’na Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Dünya çapında markalara sızdırmazlık üretimi yapan Standard Profil Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Abdel Hadoudy, yaklaşık 8 bin çalışanın istihdam edildiği ve dünya çapında 25’ten fazla markaya hizmet veren Standard Profil Grubu’nda Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Otomotiv sektöründe yaklaşık 25 yıllık deneyime sahip olan Hadoudy, kariyeri boyunca, Smithkline Beecham, AlliedSignal Friction Material and Kaizen Institute gibi şirketlerde kalite ve uluslararası operasyon yönetimi gibi çok çeşitli alanlarda yönetici olarak görev aldı.
Ecole Centrale de Lille Mühendislik Bölümü’nden mezun olan Hadoudy, Lille Bilim-Teknoloji Üniversitesi Elektronik, Elektrik ve Otomatik (AEA) Mühendisliği Bölümü’nden master derecesine sahip. Hadoudy, Standard Profil’e katılmadan kısa süre önce Valeo’da ‘Ürün Grubu Proje Direktörü’ olarak görev yapıyordu.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Yönetici Haberleri

Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Ertan San oldu

Goodyear Lastikleri T.A.Ş Tüketici Lastikleri İş Birimi Direktörü Ertan San oldu Goodyear Lastikleri T.A.Ş., Tüketici Lastikleri İş Birimi Güney Doğu Anadolu Bölge Müdürü Ertan San, Goodyear Lasti...

Doğan Holding’de üst düzey atama

Doğan Holding’de üst düzey atama Kağan Dağtekin Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü Oldu
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı