TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akıllı sürüşün öncüsü Nissan

Akıllı sürüşün öncüsü Nissan

Tarih 08 Mayıs 2019, 11:25

Japon otomotiv devi NISSAN, Mayıs ayı sonuna kadar sürecek kampanyasıyla güçlü SUV ailesini ve ödüllü pick-up’ı Navara’yı 70 bin TL’ye varan kredi tutarına yüzde 0 faiz avantajıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor.


Japon otomotiv devi NISSAN, Mayıs ayı sonuna kadar sürecek kampanyasıyla güçlü SUV ailesini ve ödüllü pick-up’ı Navara’yı 70 bin TL’ye varan kredi tutarına yüzde 0 faiz avantajıyla yeni sahipleriyle buluşturuyor. Ayrıca periyodik bakımlarını NISSAN Yetkili Servisleri'nde yaptıran 5 kişi, NISSAN’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali'ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalıyor.


Akıllı sürüş öncüsü NISSAN, Mayıs sonuna kadar devam edecek kampanyasında 70 bin TL’ye varan kredi tutarına yüzde 0 faiz avantajını, hurda teşvik desteğini ve avantajlı bakım paketlerini kullanıcılarla buluşturuyor.

QASHQAI, X-TRAIL, NAVARA ve JUKE modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen NISSAN, NAVARA’da 70 bin, X-TRAIL’de 60 bin, QASHQAI’de 50 bin, Juke’ta ise 30 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı sunuyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA’nın 4x2 TEKNA modeli ise 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla veya Mayıs ayı boyunca 70 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile macera severler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor.

Prestijinden ödün vermek istemeyenlerin tercihi X-TRAIL’ler, Mayıs ayına özel 192 bin TL’den başlayan avantajlı fiyat veya 60 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile satışa sunuluyor.

Multimedya sistem hediye

SUV segmentinde elde ettiği yüzde 21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’da QASHQAI’ler 119 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları veya 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca QASHQAI’nin 1.5 Visia versiyonunda kullanıcılara büyük rahatlık sunan 10 inç dokunmatik ekranlı multimedya sistem hediye ediliyor.

Şehrin haylazı JUKE’lar, 118 bin 550 TL’den başlayan fiyatlarla veya 30 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile, NISSAN'ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar ise 84 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda yeni sahiplerini bekliyor.

NISSAN’dan UEFASüper Kupa Finali Şansı!

NISSAN, Mayıs ayına özel tüm otomobil modellerinde geçerli olan hurda teşvik kampanyası ile yeni aracın ÖTV matrahına göre, 70 bin TL atındaki araçlara 10 bin TL, 70 - 120 bin TL arasına 8 bin TL, 120 bin TL’den yüksek araçlara ise 3 bin TL tutarında ÖTV indirimi sunuyor.

NISSAN ayrıca 3 yaş üzeri olan X-TRAİL, QASHQAI, JUKE ve MICRA modellerinde avantajlı bakım paketlerini de kullanıcılarla buluşturuyor. Şehrin vazgeçilmezi MICRA 535 TL, şehrin haylazı JUKE 549 TL, rakipsiz SUV QASHQAI 636 TL, X-TRAIL ise 699 TL’den başlayan fiyatlarla Mayıs sonuna kadar NISSAN Yetkili Servisleri’nde bakım hizmeti sunuluyor.

Ayrıca 1 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında NISSAN Yetkili Servisleri'nde periyodik bakım yaptıran 5 kişi, NISSAN’ın resmi sponsoru olduğu ve bu yıl 14 Ağustos’da, Beşiktaş Vodafone Park’ta gerçekleştirilecek UEFA Süper Kupa Finali'ne çift kişilik bilet kazanma şansı da yakalıyor. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otomobil

İlk 4 ayda pazarın lideri Fiat!

İlk 4 ayda pazarın lideri Fiat! Fiat, başarılı satış performansını sürdürerek Ocak-Nisan aylarında da Türkiye otomotiv pazarının lideri olmaya deva...

Bugüne en güçlü MINI'ler Clubman ve Countryman

Bugüne en güçlü MINI'ler Clubman ve Countryman Alman Premium otomobil markası MINI, 60 yıllık üretim serüveninde yollarla buluşturduğu en güçlü modelleri Yeni MIN...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı