TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
NISSAN 'dan 0 faizli kredi fırsatları

NISSAN 'dan 0 faizli kredi fırsatları

Tarih 10 Nisan 2019, 12:19

NISSAN,Nisan ayı sonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini,sıfır faiz kampanyasıyla desteklemeye devam ediyor.

QASHQAI, X-TRAIL, MICRA ve NAVARA modellerinde faiz oranını “yüzde sıfır” olarak belirleyen NISSAN, QASHQAI’de 50 bin, X-TRAIL ve NAVARA’da 60 bin, MICRA’da ise 20 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varanvade imkânı sunuyor.

NISSAN’ın ikonik SUV modeli JUKE ise, hurda teşviki ile99 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca tüm versiyonlarda 20 bin TL için 12 ay yüzde 0,99 faiz oranı ile NISSAN Yetkili Satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor.

SUV lideri Qashqai’ler avantajlı fiyatlarıyla Nissan Yetkili Satıcılarında!

SUV segmentinde elde ettiği %21 pazar payı ile 2018’de de liderliğini sürdüren NISSAN’ da cam tavanlı QASHQAI’ler ise 139 bin 900 TL’den başlayan avantajlı fiyatları ve 50 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz oranlarıyla liderlik ruhu taşıyan yeni kullanıcılarını bekliyor.

SUV Konforu, gücü ve yüksek taşıma kapasitesiyle dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA 4x2 TEKNA modeli 135 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla ve Nisan ayı boyunca 60 bin TL için 12 ay yüzde sıfır faiz avantajı ile macera severler ve işini heyecanla yapanlarla buluşuyor.

NISSAN'ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar ise hurda teşvikli 76 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla ve 20 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizle satışa sunuluyor.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Nissan yaza heyecan katmaya devam ediyor

Nissan yaza heyecan katmaya devam ediyor Japon otomotiv devi NISSAN, araç sahibi olmak isteyenlere Temmuz ayı boyunca kampanya indirimine ek yüzde 0,99 faiz...

BMW’den Temmuz’a özel damga vuracak fırsatlar

BMW’den Temmuz’a özel damga vuracak fırsatlar Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu BMW için Temmuz ayına özel kaçırılmayacak avantajlar sunuyor.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı