TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Pirelli Ligi Eğitimi’nin yeni durağı Aklas Oto öncülüğünde Kayseri oldu…

Pirelli Ligi Eğitimi’nin yeni durağı Aklas Oto öncülüğünde Kayseri oldu…

Tarih 10 Nisan 2019, 11:22

PIRELLI ligi eğitimi, Kayseri’de Aklas oto öncülüğünde gerçekleşti

İtalyan lastik devi Pirelli’nin tali bayileriyle bir araya geldiği gelenekselleşen Pirelli Ligi Eğitimi, Aklas Oto öncülüğünde Kayseri Radisson Blu Otel’de düzenlendi.Pirelli’nin tali bayilerini eğitim amacıyla bir araya getiren, bu yıl ikincisi Aklas Oto öncülüğünde düzenlenen Pirelli Ligi Eğitimi, Kayseri Radisson Blu Otel’de gerçekleştirildi.

Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Serkan Uyar, Satış Operasyonları Yöneticisi Erdem Bozdağ, bölge yöneticilerinin ve Aklas Oto’nun sahibi Mehmet Trabzonlu’nun katıldığı etkinlikte, Pirelli’nin Kayseri yetkili satıcısı Aklas Oto’ya bağlı bulunan 14 alt bayiden yaklaşık 50 kişiye eğitim verildi.

Eğitim Sorumlusu Tunç Erzurumluoğlu eşliğinde; katılımcılara Pirelli Türkiye hakkında global ve yerel bilgilerin yanı sıra Pirelli’nin prestij ve premium otomobil markalarındaki konumu ve ürün gamı, lastik pazarının gelişimi, lastik teknolojileri ve yeni ürünler hakkında bilgiler verildi.

Pirelli yetkili satıcısı Aklas Oto, 35 yıldır Pirelli Ligi’ne öncülük ediyor
35 yıldır Pirelli’yi temsil eden, sektörün tecrübeli yetkili satıcılarından Aklas Oto, geçmişten aldığı mirasla geleceğe ayak uydurarak Pirelli Ligi organizasyonuna öncülük etmeye devam ediyor, ayrıca Pirelli’nin tali bayilerinin büyümesi ve gelişmesi için her daim katkı sunuyor.

Lastiğin önemini benimseyen, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden Aklas Oto, müşterilerine jant, akü ve servis konularında da kapsamlı hizmetler sunuyor. Toptan ve perakende olarak, 6 adet şubesi ile bulunduğu pazarlarda her kesime ulaşmayı amaçlayan Aklas Oto, özellikle lastik sektörünün büyüdüğü premium pazardaki güncel stoğu ve hızlı tedarik süreciyle Pirelli’nin önde gelen yetkili satıcılarından biri olmayı sürdürüyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ağır Ticari

Mercedes-Benz Türk’ün Yıldız Kızlar’ı ile buluştu

Mercedes-Benz Türk’ün Yıldız Kızlar’ı ile buluştu Şirket, 2018 yılında başladığı bilgisayar bilimleri ve kodlama eğitimlerini daha kapsamlı hale getiriyor.

Mercedes-Benz Türk’ten meslek liselerine destek

Mercedes-Benz Türk’ten meslek liselerine destek Mercedes-Benz Türk’ün Mercedes-Benz Bayileri ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın işbirliğinde gerçekleştirdiği proje kap...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı