TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Esen Madencilik seçimini DAF'tan yana kullandı

Esen Madencilik seçimini DAF'tan yana kullandı

Tarih 19 Mart 2019, 12:54

Madencilik sektöründe faaliyetlerini yıllardır başarı ile sürdüren Esen Madencilik filosunu 1 adet DAF CF 450 6x4 kamyonla güçlendirdi.

Esen madenciliğin damper üstyapısı ile donattığı DAF CF, farklı üstyapılarla kolayca donatılabilen hafif şasili, kullanıcısına ekonomiklik, verimlilik ve güvenliği yüksek performansla birlikte sunan bir kamyon. Aracın kasa yapımcıları için büyük kolaylıklar sağlayan bir Kasa Bağlantı Modülü (BAM) programı bulunuyor. Damper kasalar ve vinçlerin takılması için özel modülleri var. Arka tarafta traverslerin ve arka kapak yük kaldırıcıların kolayca takılabilmesi için standart bir delik şekli bulunuyor. Genişletilmiş Kasa Bağlantı Programı, üretim süresini kısaltıyor. Şasinin tamamen düz olması ve bileşenlerin içe takılı olması, kasa yapımcıları açısından büyük kolaylık sağlıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

MAN TGE’de ilk toplu teslimat

MAN TGE’de ilk toplu teslimat Turex Turizm, yeni yatırımında MAN’ın hafif ticari aracı TGE’yi tercih etti.

Ford Trucks'dan büyük teslimat

Ford Trucks'dan büyük teslimat Saad Saeed Al-Saadi & Sons 100 Adet Ford Trucks’ı filosuna kattı.
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı