TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Esen Madencilik seçimini DAF'tan yana kullandı

Esen Madencilik seçimini DAF'tan yana kullandı

Tarih 19 Mart 2019, 12:54

Madencilik sektöründe faaliyetlerini yıllardır başarı ile sürdüren Esen Madencilik filosunu 1 adet DAF CF 450 6x4 kamyonla güçlendirdi.

Esen madenciliğin damper üstyapısı ile donattığı DAF CF, farklı üstyapılarla kolayca donatılabilen hafif şasili, kullanıcısına ekonomiklik, verimlilik ve güvenliği yüksek performansla birlikte sunan bir kamyon. Aracın kasa yapımcıları için büyük kolaylıklar sağlayan bir Kasa Bağlantı Modülü (BAM) programı bulunuyor. Damper kasalar ve vinçlerin takılması için özel modülleri var. Arka tarafta traverslerin ve arka kapak yük kaldırıcıların kolayca takılabilmesi için standart bir delik şekli bulunuyor. Genişletilmiş Kasa Bağlantı Programı, üretim süresini kısaltıyor. Şasinin tamamen düz olması ve bileşenlerin içe takılı olması, kasa yapımcıları açısından büyük kolaylık sağlıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil IVEC...

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood!

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood! Roma’nın 227 adetlik otobüs ihtiyacı, yerli üretici Karsan’ın yüzde 28.6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı