TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
PACCAR, 10 PPM kalite ödülü kazanan tedarikçilerini ödüllendirdi

PACCAR, 10 PPM kalite ödülü kazanan tedarikçilerini ödüllendirdi

Tarih 19 Mart 2019, 12:37

ACCAR, çok titiz bir şekilde belirlenen “10 PPM” PACCAR kalite standardını karşılayan veya bu standardların çok üstünde performans gösteren tedarikçilerini her yıl takdir ediyor.

Bu, PACCAR'a gönderilen her bir milyon parçada 10 adet arızalı parçaya karşılık gelmektedir. Ödüllendirilmiş tedarikçiler ayrıca dağıtım performansı, müşteri desteği ve ticari etki anlamında da önemli kriterleri yerine getirmelidirler. PACCAR bu sene bu yüksek kalite performansına ulaşan toplamda 26 ülkenin yer aldığı 4 kıtadan 337 tedarikçiyi takdir etti.

PACCAR global kalite genel müdür yardımcısı Debra Poppas: “PACCAR’ın 2018 yılında kamyonlarımız için rekor bir talebi vardı. 10 PPM tedarikçimiz büyüyen pazarda PACCAR’a olağanüstü kalite sağlayarak PACCAR’ın müşterilerine sektördeki en kaliteli kamyonları teslim etmesine olanak vermiştir.” dedi. “Müşterilerimizin yüksek beklentilerini aşarken bizimle beraber çalışan tedarikçilerimizi özverilerinden dolayı takdir ediyoruz.”

PACCAR kıdemli genel müdür yardımcısı Darrin Siver, “2018 yılı 10 PPM ödül kazananlarını başarılarından dolayı tebrik ediyoruz” dedi. “Mühendislik, üretim ve satış sonrası süreçlerimize olağanüstü destek sağlayan bu tedarikçiler PACCAR için önemli ortaklardır.”

PACCAR’ın 2018 yılı 10 PPM ödülü kazananlar listesine www.paccar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kenworth, Peterbilt ve DAF markalarını bünyesinde bulunduran PACCAR; yüksek kaliteli hafif, orta ve ağır iş kamyonları tasarımında, üretiminde ve müşteri desteğinde global bir teknoloji lideridir. PACCAR ayrıca gelişmiş dizel motorlar tasarlayıp üretimini yapmaktadır. Finansal hizmetler ve bilgi teknolojisi sağlamakta ve ana işiyle ilgili olarak kamyon yedek parça dağıtımı sağlamaktadır. PACCAR hisseleri, Nasdaq Global Select Market'te, PCAR sembolü ile listelenmiştir. Ana sayfası www.paccar.com’dur.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ağır Ticari

Renault MAİS Contact Center World Yarışmasında 4 Ödül Aldı

Renault MAİS Contact Center World  Yarışmasında 4 Ödül Aldı Renault MAİS, 24-27 Haziran tarihleri arasında Viyana’da gerçekleşen Contact Center World yarışmasında 4 ödüle layı...

Bosch Türkiye’nin cirosu 19 milyar TL’yi aştı

Bosch Türkiye’nin cirosu 19 milyar TL’yi aştı Dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçisi Bosch, Türkiye’deki cirosunu 2018 yılında yüzde 25’lik artışla ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı