TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
İlkbahar ve yazın en sevilen parçaları Komatsu’da

İlkbahar ve yazın en sevilen parçaları Komatsu’da

Tarih 19 Mart 2019, 12:08

İlkbahar ve Yazın En Sevilen Parçaları Komatsu’da” temalı Komatsu markalı tüm iş makinelerine yönelik revizyon kampanyası başlattı.

Temsa İş Makinaları’nın 36 yıldır distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu markası, gelecek yoğun dönem öncesinde makinelerini zorlu şartlar için hazırlamak ve bakımdan geçirmek isteyenlere, 15 Mart-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak, çok avantajlı fırsatlar sunduğu revizyon kampanyasını başlattı.

“İlkbahar ve Yazın En Sevilen Parçaları Komatsu’da” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında, Temsa İş Makinaları yetkili servis noktalarında gerçekleşen tüm komponent revizyonları için işçilikte %20, yedek parçada %15, alt takım yedek parçalarında %5 indirim uygulanıyor. Ayrıca kampanya kapsamında 20.000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler için sürpriz hediye fırsatları da bulunuyor.

Tüm yedek parça ve işçiliklerin 6 ay garantili olduğu kampanyada, bakımlar, sarf malzemeleri, banko yedek parça satışları ve revizyon gerektirmeyen tamiratlar kapsam dışında tutuluyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

TürkTraktör, yılın ilk 5 ayında en çok tercih edilen şirketler arasında

TürkTraktör, yılın ilk 5 ayında en çok tercih edilen şirketler arasında TürkTraktör, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu iş makineleriyle, sektörde yaşanan daralmaya rağmen, yılın ilk ...

TÜRK TRAKTÖR, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel iftar yemeğinde Sakaryalı çiftçileri ağırladı

TÜRK TRAKTÖR, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel iftar yemeğinde Sakaryalı çiftçileri ağırladı Etkinlikte keyifli anlar geçiren konuklar, Erenler fabrikası hakkında bilgi alırken, Ankara fabrikasını da sanal ge...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı