TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
İlkbahar ve yazın en sevilen parçaları Komatsu’da

İlkbahar ve yazın en sevilen parçaları Komatsu’da

Tarih 19 Mart 2019, 12:08

İlkbahar ve Yazın En Sevilen Parçaları Komatsu’da” temalı Komatsu markalı tüm iş makinelerine yönelik revizyon kampanyası başlattı.

Temsa İş Makinaları’nın 36 yıldır distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu markası, gelecek yoğun dönem öncesinde makinelerini zorlu şartlar için hazırlamak ve bakımdan geçirmek isteyenlere, 15 Mart-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak, çok avantajlı fırsatlar sunduğu revizyon kampanyasını başlattı.

“İlkbahar ve Yazın En Sevilen Parçaları Komatsu’da” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında, Temsa İş Makinaları yetkili servis noktalarında gerçekleşen tüm komponent revizyonları için işçilikte %20, yedek parçada %15, alt takım yedek parçalarında %5 indirim uygulanıyor. Ayrıca kampanya kapsamında 20.000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler için sürpriz hediye fırsatları da bulunuyor.

Tüm yedek parça ve işçiliklerin 6 ay garantili olduğu kampanyada, bakımlar, sarf malzemeleri, banko yedek parça satışları ve revizyon gerektirmeyen tamiratlar kapsam dışında tutuluyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

Tutkulu bir tasarımın eseri

Tutkulu bir tasarımın eseri ‘CASE IH FARMALL A’ Konya Tarım Fuarı 2019’da çok konuşulacak

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler NEW HOLLAND standında

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler  NEW HOLLAND standında New Holland Türkiye’nin ilk yerli yarı otomatik şanzımanlı traktörü TR5 Electro Command’i görücüye çıkarırken; Kony...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı