TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Kocaman Petrokimya’nın yenileri

Kocaman Petrokimya’nın yenileri

Tarih 15 Mart 2019, 16:56

Kocaman Petrokimya A.Ş. filosuna yeni kattığı 6 adet Renault Trucks D Wide ile yola tam gaz devam ediyor!

Renault Trucks bu araçları farklı uygulamalar için güçleri 210 ila 430 Bg arasında değişen motorlarla sunuyor. Gelişmiş teknolojili Renault Trucks motorları yakıt tasarrufu ve bakım giderlerinin düşüklüğü ile öne çıkıyor.

Standart olarak robotize şanzımanla sunulan D Wide araçlar, Opti driver ve Opti tronik şanzıman ile donatıldığında mekanik şanzımanlı araçlara göre yüzde 7’ye kadar yakıt tasarrufu sağlanıyor.
Araçların yakıt tasarrufu sağlayan diğer unsurları aerodinamik tasarımı, akıllı teknolojileri ve rasyonel sürücü eğitimleri.

Renault Trucks D Wide, çok sayıdaki elektrik ve mekanik ön donanımı sayesinde farklı üstyapıların kolay ve hızlı biçimde monte edildiği bir araç. Aracın şasi kolları üzerindeki plakalar ve kulaklar sayesinde farklı ekipmanlar kolayca takılıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil IVEC...

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood!

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood! Roma’nın 227 adetlik otobüs ihtiyacı, yerli üretici Karsan’ın yüzde 28.6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı