TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Ekspertiz ihtiyacı artıyor

Ekspertiz ihtiyacı artıyor

Tarih 14 Mart 2019, 11:02

Yeni yasal düzenlemeyle getirilen ikinci el araçlarda ekspertiz zorunluluğu, şirketler arası rekabet gücünü de arttırmaya başladı.

İkinci el araç piyasasına getirilen ekspertiz zorunluluğuyla birlikte alıcı ve satıcılar arasındaki güven problemi ortadan kalkarken oto ekspertiz firmalarının da iş hacminde artış yaşanıyor.


Son olarak İzmir Şubesine aldığı hizmet yeterlilik belgesiyle müşterine verdiği hizmet kalitesini tescillemiş olan TÜV SÜD D-Expert’in  Genel Müdür Yardımcısı Ozan Ayözger ‘’Alıcılar araç ekspertizi yaptırabilecekleri güvenilir şirketlerin yolunu tutuyor.Bizde TÜV SÜD D-Expert olarak "Uzman Bakış, Kesin Sonuç" mottomuz ile müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri gelişmeye yönelik fırsatlar olarak değerlendiriyoruz.Sürdürülebilir kalite anlayışımızı arttırmak adına İzmir Gaziemir şubemizi de hizmet yeterlilik belgesiyle taçlandırdık.Hedefimiz tüm şubelerimizi yakın zamanda sınıf 2, 4×4 ‘arazi tipi araçlar test merkezi kategorisinde’ hizmet  belgesiyle buluşturmak.Tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızla müşterilerimizin güvendiği marka olma hedefini her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz’’ dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Vergi indirimi açıklaması!

Vergi indirimi açıklaması! Otomotiv sektörünü de kapsayan vergi indirimleri yeniden uzatıldı.

Emisyon testlerinde dışa bağımlılık sona eriyor

Emisyon testlerinde dışa bağımlılık sona eriyor WLTP emisyon testleri Türkiye’de yapılabilecek.
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı