TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Allison arazi modelleri ile Bauma'da

Allison arazi modelleri ile Bauma'da

Tarih 12 Mart 2019, 19:26

Allison tam otomatik şanzımanlar, OEM'leri ve filoları performans, dayanıklılık, verimlilik, manevra kabiliyeti ve konfor sunan teknolojiler ile destekliyor.

Allison Transmission, inşaat makineleri alanında dünyanın önde gelen fuarlarından Bauma 2019'da arazi serisi tam otomatik şanzımanlarını sergileyecek.

Allison, damperli kamyonlar, damperler ve beton mikserlerinin en zorlu uygulamalarında bile  Terex, Bell Equipment ve Volvo İş Makineleri gibi birçok OEM tarafından belirtilen ürünlerle rakipsiz bir güvenilirlik sunuyor. Bauma’da Allison standında 4000 Serisinin kesit modeliyle birlikte, ziyaretçilerin şanzımanları 360 derece döndürüp Allison şanzımanının içine girebilecekleri interaktif bir arttırılmış gerçeklik deneyimi de yer alacak.Allison'ın Kesintisiz Güç Teknolojisi™ ile sürücüler, daha hızlı ivmelenme, arttırılmış kullanım esnekliği ve yüksek verimlik elde ediyor. Allison tam otomatik şanzıman, gücü arttırırken, manuel veya otomatikleştirilmiş manuel şanzıman (AMT) her vites geçişinde güç kaybına neden oluyor. Allison şanzımanlar sayesinde kamyonlar daha kolay manevra yapıyor, yumuşak toprakta kolay ilerliyor ve dar alanlarda rahat hareket ediyor. 2. geri vites özelliği ile tepelerde yüksek performans, dik eğimlerde daha fazla kontrol sunuyor. Tüm Allison şanzımanlar, filoların yakıt ekonomisi ve performansı ihtiyaçlarına göre optimize etmelerini sağlayan Allison FuelSense® 2.0 yazılımıyla donatılıyor.


Allison şanzımanın faydalarına değinen Brezilyalı bir beton mikseri filosu sahibi, gün boyunca mümkün olan en yüksek sefer sayısını sağlamaları sayesinde, manuel şanzımanlı mikserlere göre yüzde 7 daha kısa sürede, yüzde 8 daha fazla beton taşıyabildiklerini belirtiyor.

Allison şanzıman donanımlı bir inşaat aracı filosu, daha fazla çalışma süresi ve daha düşük bakım maliyetleri gibi avantajlara sahip oluyor. Manuel debriyajlar aşındığı ve yandığı için  aracın tamirde daha fazla, yolda daha az zaman geçirmesi söz konusu oluyor. Allison tam otomatik şanzımanlar ise sadece periyodik yağ ve filtre değişimi ile bakım-onarım açısından hem zaman hem de maliyet avantajı sağlıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Tıre Technology Expo’da Mıchelın’e yılın lastik üreticisi ödülü

Tıre Technology Expo’da Mıchelın’e yılın lastik üreticisi ödülü Michelin, uluslararası lastik teknolojileri inovasyon ve başarı ödülleri’nde “Yılın Lastik Üreticisi’’ seçildi.

Total Quartz Auto Care merkezleri yaygınlaşıyor

Total Quartz Auto Care merkezleri yaygınlaşıyor Hedef 2023'te 200 uzman servis merkezi
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı