TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Karba da yıla teslimatlarla başladı

Karba da yıla teslimatlarla başladı

Tarih 04 Mart 2019, 17:48

Şasi kamyon üreticilerinin onaylı üstyapı üreticisi olarak ekipman üretimi yapan Karba Otomotiv de 2019 yılına yurt içi ve dışı siparişlerini teslim ederek başladı.

Firma Kars İl Özel İdaresi’ne 12.000 lt kapasiteli kombine kanal açma ve temizleme aracı, Küre Belediyesi’ne 11+1 m³ kapasiteli arkadan yüklemeli hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı, Sorgun Kaymakamlığı’na 2 adet 13+1.5 m³ kapasiteli arkadan yüklemeli hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı teslim etti. Firma bir yurtdışı müşterisine de 16+1.5 m³ kapasiteli arkadan yüklemeli hidrolik sıkıştırmalı çöp aracı gönderdi.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Özmirioğlu, filosunu Ford ile genişletti

Özmirioğlu, filosunu Ford ile genişletti Özmirioğlu A.Ş., filosunu 28 adet Ford Trucks 1842T çekici ile genişletti.

Esen Madencilik seçimini DAF'tan yana kullandı

Esen Madencilik seçimini DAF'tan yana kullandı Madencilik sektöründe faaliyetlerini yıllardır başarı ile sürdüren Esen Madencilik filosunu 1 adet DAF CF 450 6x4 k...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı