TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
TIRSAN, A2B-online’IN Filosunu 50 adet Kässbohrer treyler ile güçlendirmeye devam ediyor

TIRSAN, A2B-online’IN Filosunu 50 adet Kässbohrer treyler ile güçlendirmeye devam ediyor

Tarih 26 Aralık 2018, 15:21

Türkiye’nin 41 yıldır aralıksız lider treyler üreticisi Tırsan,2013 yılından bu yana iş ortağı olan ve filosunda 46 adet Tırsan aracı bulunan A2B-online’a yüksek dayanıklılık ve verimlilik sağlayan, gemi yüklemesine uygun 50 adet KässbohrerTenteli Perdeli K.SCX X teslimatı gerçekleştirdi.

55 farklı ülkedeki müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetler ile çözüm ortağı olan Tırsan, uzman personeli, sunduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensibi ile Türkiye ve yurt dışındaki firmaların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan, son A2B-online’a 50 adet dayanıklılık ve verimlilik sağlayan gemi yüklemesine uygun 50 adet Tenteli Perdeli K.SCX X teslimatı gerçekleştirdi.

Teslimat törenine, A2B-online Filo Yöneticisi JacovanEijk, A2B-online İşletme Birimi Yöneticisi Edward Spaans, A2B-online Grup Satış Direktörü Bartvan'tHof ve Tırsan adına Kilit Müşteri Müdürü Mehmet Önen katılım gösterdi.

Birleşik Krallık, Benelüks Ülkeleri ve Almanya arasında tam yük, parça yükü ve palet sevkiyatlarında uzmanlaşmış bir taşıma şirketi olan A2B-online, İngiltere ve Benelüks ülkeleri ve Almanya arasında taşımacılık hizmetleri sunuyor.
“Tırsan Araçlarının Dayanıklılığı Sonucunda 50 Adet K.SCX X Yatırımı Yaptık”
Filolarında 46 Kässbohrermarka aracının olduğunu belirten JacovanEijk“A2B-online olarakİngiltere'de uzun süredirtaşımacılık hizmeti sunuyoruz. Intermodal taşımacılık için filomuzda bulunan 46 adet aracın mükemmel performansının bir sonucu olarak, filomuza 50 adet K.SCX X eklemeye karar verdik. Bu sayede iş süreçlerimizi sorunsuz ve daha güçlü şekilde gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Edward Spaans, Kässbohrer araçlarının gelişmiş özellikleri sayesinde,yeni kuracakları konteyner bölümünde de birçok yeni fırsatı yakalayacaklarınainandıklarını belirtirken, van'tHof ise, araçların üstün performansı sayesinde, müşterilere esnek çözümler sunduklarını ve değişen koşullara hızlı şekilde uyum sağlayabildiklerine değindi.
Tırsan adına katılım gösteren Kilit Müşteri Müdürü Mehmet Önen, “Tırsan olarak, mühendislik gücümüzle müşterilerimize daima yüksek kaliteli ve son teknoloji ürünler sunuyoruz. 55 ülkede müşterilerimize hizmet veriyor, onlara intermodal taşımacılık için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. A2B-online’ın Tırsan’aduyduğu güven sayesinde, 5 yıllık uzun vadeli iş ortaklığımızı, Valx kampanalı frenli akslar ile donatılmış gemi yüklemesine uygun 50 adet Tenteli Perdeli K.SCX X teslimatıyla daha da güçlendirdik. A2B-online gibi iş ortaklarımızın beklentilerini en kısa sürede karşılamaya özellikle gayret ediyoruz. Müşterilerimize sadece en iyi ürün ve hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda araç giydirme tasarımlarını da isteklerine göre şekillendiriyoruz. Bu yaklaşımımızın bir sonucu olarak A2B-online'a araçlarını, özel olarak talep ettikleri gibi tamamen siyah olarak üreterekteslim ettik. Bundan sonraki süreçte de birlikte büyümeye devam edeceğimize inancımız tam” şeklinde konuştu.Kässbohrer Tenteli Perdeli K.SCXX'in Özellikleri:
•    Aracın sağlam şasisi, her türlü yol koşuluna ve her türlü kargoya uygunluk göstermektedir.
•    Tüm 4x2 ve 6x2 çekicilerle mükemmel uyum sağlayan K.SCX X, filonun performansını artırmaktadır.
•    15 tona kadar KingPin Kapasitesine sahiptir.
•    Aracın Stepne Lastik Yüksekliği 1.150 mm'dir.
•    Güvenlik ve yükleme özellikleri, faaliyetlere en son teknolojiyi dahil edecek şekilde geliştirilmiştir.
•    K-Fix Yük Güvenlik Sistemi ile donatılan K.SCX X, özel yan demir tasarımında her biri 2.5 ton kapasiteli, 236 farklı bağlama noktası sunmaktadır.
•    Verimli ve ekolojik açıdan bilinçli filo yönetimi için kullanılan intermodal yapılandırmalar mevcuttur.
•    Intermodal seçenekler arasında, P400 sınıfı e-f-g-i vagon tiplerine uygun, tren yükleme braketleri bulunur.
•    Römorkun yan sıraları / plakaları olmayan İçecek Taşıma Sertifikası dahil olmak üzere, EN 12642 CodeXL - VDI 2700 standardına uygun yük emniyet sertifikasına göre entegre paslanmaz çelik dikey şeritli yan perdeye sahiptir.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Erzincan şehir içi ulaşımda Anadolu Isuzu’yu tercih etti

Erzincan şehir içi ulaşımda Anadolu Isuzu’yu tercih etti “Erzincan Kent İçi Ulaşım A.Ş.” yeni ve modern ulaşım araçları Isuzu Novo Citi ve Novo Citi Life araçlarını Erzinca...

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil IVEC...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı