TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
OREGON müşterilerine yeni yüzünü tanıttı

OREGON müşterilerine yeni yüzünü tanıttı

Tarih 21 Aralık 2018, 13:58

OREGON Teknoloji Hizmetleri A.Ş., 2017 yılındaki yönetim değişiminden itibaren bambaşka bir kimlikle lojistik sektörüne hizmet üretmeye başladı.

Lojistik sektörünün tanıdık simalarının ortak olduğu Şirket, Türkiye ve Almanya gümrük idarelerinden aldığı kapsamlı teminat ile transit rejimi için transit (T1/T2/TR) beyanname üretmenin yanına yeni hizmetler eklemeye başladı.

Konteyner kiralama hizmetinin hemen ardından;RO-RO rezervasyonundan CMR üretimine, rota planlamadan araç takibine kadar lojistik sektörünün ihtiyaçlarına yanıt verecek bir anahtar mantığı ile tasarlanan, tüm yazılımlara entegre olabilen Oregon Web’i müşterilerinin hizmetine sundu.

Oregon Web Platformu birçok kullanıcı dostu özelliğinin yanı sıra, İos ve Android uyumlu olarak tasarlanmış. Oregon müşterileri yeni platform ile NCTS beyannamelerini Türkiye, Almanya, Romanya ve Bulgaristan gümrük idarelerine en hızlı, kolay ve güvenli biçimde sunabiliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Teknoloji

Continental’den yolda ve işte güvenliği artıran akıllı giysiler

Continental’den yolda ve işte güvenliği artıran akıllı giysiler Continental’in ısıtmalı ve LED ışıklı, ‘akıllı’ prototip güvenlik ceketleri, ilk defa görücüye çıktı.

Yapay zeka uyumlu süper bilgisayar ZF ProAI

Yapay zeka uyumlu süper bilgisayar ZF ProAI ZF, ZF ProAI RoboThink ile otomotiv alanında en güçlü yapay zeka uyumlu kontrol ünitesini sunmaktadır.
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı