TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Ölçü dışı yükleri Renault taşıyacak

Ölçü dışı yükleri Renault taşıyacak

Tarih 14 Aralık 2018, 13:45

Uluslararası taşımacılığın tecrübeli ismi Ekrem Karaoğlu, 2018 yılı araç yatırımlarını, Eksa Uluslararası Taşımacılık filosuna aralık ayında kattığı 5 adet Renault Trucks T 460 4x2 çekici ile tamamladı.

Eksa’nın yeni çekicileri, Koçaslanlar Otomotiv’in Orhanlı tesisinde yapılan bir törenle; firma sahibi Ekrem Karaoğlu, filo yöneticisi Faruk Özsağlam ve yeni dönemde Eksa’da yeni sorumluluklar üstlenecek olan genç kuşağın temsilcisi Elif Karaoğlu’na törenle teslim edildi.Eksa’nın uzmanlık alanı
Uluslararası taşımacılıkta gabari dış yüklerin taşınması özel bir uzmanlık ve özel ekipmanlar, lisanslar, uzman sürücüler, tecrübeli escort ve yükleme-boşaltma elemanları gerektiriyor. Bu alanda uzmanlaşan Eksa, yeni Renault Trucks çekicilerle filosunda öz mal çekici sayısını 38’e, yarı römork sayısını da 60’a yükselterek 2019’a hazırlanıyor.
Teslimat töreni sırasında çalışmaları hakkında bilgi veren Ekrem Karaoğlu, şunları söyledi:
“Avrupa’nın tüm ülkelerinden Türkiye, İran ve Asya ülkelerine özel ölçü ve ağırlıktaki yükleri taşımada uzmanlaştık. Gereken sertifika ve belgelerimiz var. Özellikle üretim yatırımlarına yönelik imalat makinaları, tezgahlar, bazı iş makinaları gibi bölünmez yükleri taşıyoruz. Taşıdığımız yüklerin büyük bir bölümü ağırlıktan çok, boyutları ile izin verilen ölçülerin dışında, Bu nedenle 4x2 çekici ve özel yarı römorklar kullanıyoruz.
 


Yeni çekicilerimizde 460 Bg’lik 4x2 Renault Trucks T’nin doğru tercih olduğunu düşünüyoruz. Bu tercihte Renault Trucks’ın özellikle satış sonrası hizmetler alanında Türkiye ve Avrupa’daki yaygın ve etkin ağı ile birlikte düzenlenen satış kampanyaları etkili oldu.
2019 yılı ve sonrasına yönelik olarak tedbirli bir iyimserlik içindeyiz. Hayat devam edecek, yatırım ve üretim sürecek. Daha iyi işletmecilik, daha kaliteli ve dikkatli bir taşımacılık yapacağız.
Türkiye’ye yatırım yapan önemli firmaların makina ve ekipmanlarını ülkemize taşıdık, taşıyoruz. Türkiye’de makina ve ekipman sanayinin gelişmesi de ölçü dışı yüklerin yurtdışına yönelik taşınmalarını arttırdı. Filomuzu geliştirerek ve gençleştirerek, ölçü dışı yükü olan firmalarla iş birliklerimizi arttırarak önümüzdeki yıl ve yıllarda uzmanlık alanımızda daha etkili olacağız.”

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil IVEC...

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood!

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood! Roma’nın 227 adetlik otobüs ihtiyacı, yerli üretici Karsan’ın yüzde 28.6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı