TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Mutlu Akü enerjisiyle Euromaster’da

Mutlu Akü enerjisiyle Euromaster’da

Tarih 05 Aralık 2018, 11:23

Euromaster, Türkiye’nin lider akü üreticisi Mutlu Akü ile yaptığı yeni işbirliği ile fark yaratmaya devam ediyor.

İşbirliği kapsamında artık tüm Euromaster servis noktalarında Mutlu Akü ürünlerinin satılması hedeflenirken,22 Aralık tarihine kadar Euromaster servis noktalarında gerçekleşecek Mutlu Akü Günleri’nde, aküsünü yenilemek isteyen sürücülere ücretsiz akü kontrolü yapılıyor.

Sunduğu profesyonel ve müşteri odaklı araç bakım hizmetleriylemüşterilerine “Oh be servis varmış” dedirten Euromaster, Türkiye’nin lider akü üreticisi Mutlu Akü ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. Yapılan işbirliği dahilindeEuromaster servis noktalarındaTürkiye’nin lider markası Mutlu Akü ürünlerinin satılması hedefleniyor.İşbirliği kapsamında Euromaster servis noktalarında devam edecek Mutlu Akü Günleri de düzenleniyor. 22 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek olan Mutlu Akü Günleri’nde kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarına gelen otomobil severleri ücretsiz akü testinin yanı sırasürpriz hediyeler de bekliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Alfa Romeo, yazı yeni kampanyalarla karşılıyor!

Alfa Romeo, yazı yeni kampanyalarla karşılıyor! Alfa Romeo, Giulietta modeli için Mayıs ayı sonuna kadar birden fazla alım fırsatı sunuyor.

MINI’den may fest’e özel ötv avantajı ve takas desteği fırsatı

MINI’den may fest’e özel   ötv avantajı ve takas desteği fırsatı Borusan Otomotiv, Türkiye distribütörü olduğu MINI için May Fest’e özel kaçırılmayacak ÖTV avantajı ve takas desteğ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı