TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Mutlu Akü enerjisiyle Euromaster’da

Mutlu Akü enerjisiyle Euromaster’da

Tarih 05 Aralık 2018, 11:23

Euromaster, Türkiye’nin lider akü üreticisi Mutlu Akü ile yaptığı yeni işbirliği ile fark yaratmaya devam ediyor.

İşbirliği kapsamında artık tüm Euromaster servis noktalarında Mutlu Akü ürünlerinin satılması hedeflenirken,22 Aralık tarihine kadar Euromaster servis noktalarında gerçekleşecek Mutlu Akü Günleri’nde, aküsünü yenilemek isteyen sürücülere ücretsiz akü kontrolü yapılıyor.

Sunduğu profesyonel ve müşteri odaklı araç bakım hizmetleriylemüşterilerine “Oh be servis varmış” dedirten Euromaster, Türkiye’nin lider akü üreticisi Mutlu Akü ile yeni bir işbirliğine imza atıyor. Yapılan işbirliği dahilindeEuromaster servis noktalarındaTürkiye’nin lider markası Mutlu Akü ürünlerinin satılması hedefleniyor.İşbirliği kapsamında Euromaster servis noktalarında devam edecek Mutlu Akü Günleri de düzenleniyor. 22 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek olan Mutlu Akü Günleri’nde kampanyaya katılan Euromaster servis noktalarına gelen otomobil severleri ücretsiz akü testinin yanı sırasürpriz hediyeler de bekliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Dacia’dan günlük 39.90TL’den başlayan ödeme fırsatı

Dacia’dan günlük 39.90TL’den başlayan  ödeme fırsatı Dacia’dan avantajlı fiyatlar

Renault’dan peşinata taksit fırsatı

Renault’dan peşinata taksit fırsatı Renault,Şubat ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleri s...
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı