TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Petrol Ofisi, mega lüks yat Ace’ye yakıt ikmali yaptı

Petrol Ofisi, mega lüks yat Ace’ye yakıt ikmali yaptı

Tarih 27 Kasım 2018, 13:33

Türkiye akaryakıt, madeni yağlar ve kimyasallar sektörünün lideri Petrol Ofisi’nin gücünü denizlere taşıyan PO Marine, son olarak 87 metre uzunluğundaki mega lüks yat Ace’ye yakıt ikmali yaptı.

Türkiye’de denizcilik sektörüne gerek transit gerekse iç pazarda, hem yakıt, hem de madeni yağlarda; ikmal, üretim ve hizmetlerini bir arada sunabilen tek şirket konumundaki Petrol Ofisi Deniz Satışları - PO Marine,Asmira ile birlikte, son olarak megalüks yat Ace’ye yakıt ikmali gerçekleştirdi. 26Kasım Pazartesi günü gerçekleştirilen ikmalde, 20 kara tankeri, Marmaris CruisePort’ta demirli Ace’nin deposuna 450.000 litrelik yakıtikmali yaptı.

Türkiye’nin tüm sahil şeridi boyunca konumlandırılmış 7 deniz terminali, 1 yüzer istasyonve 5 marina istasyonuna sahip PO Marine, Türkiye'nin en itibarlı kamu ve özel denizcilik kurumları dâhil yıllık 600.000 tonun üzerinde yakıt ikmali gerçekleştiriyor. PO Marine, her yıl iç pazarda 34.000'denve transit pazarda 2.700'den fazla, madeni yağ pazarında ise 2.500'den fazla gemiye ikmal yapıyor.

12 deniz tankeri (barc) ile Türkiye'nin en büyük dağıtım ağına sahip PO Marine, dünyadaki tüm limanlardan gelen yakıt taleplerine anında cevap verebiliyor. PO Marine, Türkiye suları ile birlikte acenteler üzerinden dünyanın 60 farklı ülkesinde hizmet veriyor.
PO Marine'in, deniz yakıtlarında, transit ve iç pazarlarda lider konumunu geleneksel olarak koruduğuna dikkat çeken Petrol Ofisi Ticari ve Endüstriyel Satışlar Direktörü Ulvi Kılıç, "Türkiye denizlerinin tamamında yakıt ikmali yapabilen tek markayız. Aynı zamanda dünyanın neresinde olursa olsun, gelen tüm yakıt ve madeni yağ taleplerine anında cevap verebiliyoruz. Petrol Ofisi markasının gücü ve denizcilik sektörünün içinden gelen tecrübeli, uzman kadromuz ile denizcilik sektöründe de dağıtım ağımızın başarısını ve müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılıyoruz" dedi.Süper lüks yat‘Ace’ 87 metre uzunluğunda
Muğla’nın gözde turizm merkezlerinden Marmaris’te yaklaşık 1 hafta demirleyen ve Petrol Ofisi tarafından yakıt ikmali gerçekleştirilen süper lüks yat Ace, görünümü kadar konforuyla da dünyanın en iyi yatları arasında yer alıyor. Cayman Adaları bayraklı, 87 metre uzunluğundaki mega yat, 28 personel çalışan ve 6 kabininde 12 konuk ağırlayabiliyor. Milyarder Rus işadamı SamvelKarapetyan’aait olduğu belirtilen süper lüks yatın değeri 120 milyon dolar olarak biliniyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

Prometeon Roadshow'unun 4'üncüsü sona erdi

Prometeon Roadshow'unun 4'üncüsü sona erdi Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari las...

Pirelli “Kontrolsüz güç, güç değildir” sloganının 25. yılını kutluyor

Pirelli “Kontrolsüz güç, güç değildir” sloganının 25. yılını kutluyor “Kontrolsüz güç, güç değildir” kampanyası, Annie Leibowitz’in çektiği ve yüksek topuklu kırmızı ayakkabılar giymiş ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı