TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi

Tarih 21 Kasım 2018, 12:20

Temsa İş Makinaları, 2015 yılından beri distribütörlüğünü yürüttüğü dünyanın en önde gelen mobil paletli kırıcı ve mobil paletli elek üreticilerinden biri olan TerexFinlay ürünlerine yönelik kapsamlı bir teorik ve pratik eğitim gerçekleştirdi.

TerexFinlay İrlanda Teknik Satış EğitimMüdürü Paul McDermotttarafından verilen eğitim Temsa İş Makinaları’nınGebze’deki İstanbul Teknik Merkezinde gerçekleşti. 20 bölge satış yöneticisinin katıldığı TerexFinlay Ürün Satış Eğitimi, 2 gün sürdü. Katılımcılar mobil taş kırma ve eleme makinalarının ürün aralıkları, özellikleri, tanıtımı, kullanım sahaları, kırılan taşların üretim hesaplamaları hakkında detaylı bilgi sahibi oldular.
Müşterilerine ürün satmanın ötesinde uçtan uca hizmet sunma vizyonuyla çalışan Temsa İş Makinaları portföyündeki tüm markalar için benzer eğitimler düzenliyor. Bu eğitimler sayesinde, gerek satış ekibi gerekse kullanıcılar ürünü ve özelliklerini çok iyi tanıyor ve üründen yüksek performans ve verimlilik alabiliyorlar.  

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

Tutkulu bir tasarımın eseri

Tutkulu bir tasarımın eseri ‘CASE IH FARMALL A’ Konya Tarım Fuarı 2019’da çok konuşulacak

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler NEW HOLLAND standında

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler  NEW HOLLAND standında New Holland Türkiye’nin ilk yerli yarı otomatik şanzımanlı traktörü TR5 Electro Command’i görücüye çıkarırken; Kony...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı