TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Hidromek tasarım ödüllü ürünleriyle Bauma China fuarına hazır

Hidromek tasarım ödüllü ürünleriyle Bauma China fuarına hazır

Tarih 19 Kasım 2018, 11:34

Hidromek iş ve inşaat makinesi sektörüyle Buama China fuarında buluşuyor.


Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi arasında yer alan Hidromek, küresel iş ve inşaat makinesi sektörünün temsilcileriyle, Çin’in Şangay şehrinde düzenlenen Bauma China 2018 Fuarı’nda buluşuyor. 27- 30 Kasım tarihleri arasında Shanghai New International Expo Centre'da gerçekleştirilecek olan fuarda Hidromek, yenilikçi ve tasarım ödüllü ürünlerini açık alan C-12 numaralı standında sergileyecek.

Sektörün Asya’daki en önemli etkinliği Bauma China 2018, inşaat ve madencilik makineleri, inşaat araçları ve ekipmanları sektörlerinin küresel oyuncularını Çin’de bir araya getirecek. İki yılda bir düzenlenen ve toplam 4 gün sürecek olan fuarda bu sene 2 binin üzerinde katılımcı yer alacak. 2016 yılında düzenlenen fuarı 149 ülkeden 170 binden fazla ziyaretçi takip etmişti.

100’den fazla ülkede Hidromek iş makinesi çalışıyor
Bu sene kuruluşunun 40. yıldönümünü kutlayan Hidromek’in 45 binin üzerinde iş makinesi 100’den fazla ülkede çalışıyor. Sektörün uluslararası temsilcileri ile buluşturan ve işbirliği fırsatı sunan Bauma China 2018 için hazırlıklarını tamamlayan Hidromek, fuarda paletli ekskavatör ve motor greyder ürün gruplarına ait ürünlerini sergileyecek.

Tasarım ödüllü seri

Tasarım ödüllü GEN Serisi’ne ait fuarda yer alacak HMK 220 LC ve HMK 370 LC HD paletli ekskavatörler, kullanıcılarına geliştirilmiş performans, kontrol kolaylığı ve çok yönlülük gibi yenilikleri sunuyor. Operatör konforunun yanı sıra birçok donanımı operatörlerle buluşturan ürünler, mükemmel kumanda kabiliyeti, güvenilirlik, düşük yakıt tüketimi ve kolay bakımı ile tercih ediliyor.

Daha az yakıt, daha çok iş
Hidromek’in, 30 ton sınıfındaki HMK 300 LC paletli ekskavatörü üzerinde yaptığı geliştirmeler ile pazara sunduğu yeni ürünü HMK 300 LC Plus da sergilenecek ürünler arasında. Arttırılan kova kapasitesi ve geliştirilmiş hidrolik sistem tasarımı sayesinde yüzde 10 daha hızlı (saniye), yüzde 17 daha üretken (m3/saat) ve yüzde 7 daha verimli (m3/litre) olan HMK 300 LC Plus, daha az yakıtla daha çok iş üretiyor. Standart olarak sunulan ”Otomotik Stop” sistemi, makine rölantiye geçtikten sonra belirlenebilen bir sürede motoru otomatik olarak durdurarak yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda çevre korunmasına da katkıda bulunuyor. Tasarlanan ergonomik hava süspansiyonlu koltuk ve yüzde 30 iyileştirme ile sınıfının en yüksek soğutma performansına sahip klima sistemi operatöre konforlu bir şekilde çalışma imkanı sunuyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan HMK 300 LC Plus; yol yapımı, inşaat ve hafriyat sektörlerinde ağırlıklı olarak tercih ediliyor.

Maksimum dayanıklılık ve üretim sağlıyor

Fuarda sergilenecek bir diğer ürün ise Hidromek’e, aralarında Red Dot Award, German Design Award, ve Good Design Award’ın da bulunduğu pek çok tasarım ödülü kazandıran HMK 600 MG motor greyder. Tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih edilen HMK 600 MG,  maksimum dayanıklılık ve üretim sağlıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

TürkTraktör, yılın ilk 5 ayında en çok tercih edilen şirketler arasında

TürkTraktör, yılın ilk 5 ayında en çok tercih edilen şirketler arasında TürkTraktör, yüksek performanslı ve kullanıcı dostu iş makineleriyle, sektörde yaşanan daralmaya rağmen, yılın ilk ...

TÜRK TRAKTÖR, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel iftar yemeğinde Sakaryalı çiftçileri ağırladı

TÜRK TRAKTÖR, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel iftar yemeğinde Sakaryalı çiftçileri ağırladı Etkinlikte keyifli anlar geçiren konuklar, Erenler fabrikası hakkında bilgi alırken, Ankara fabrikasını da sanal ge...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı