TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye

Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye

Tarih 15 Kasım 2018, 12:33

Temsa İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu ve Crown marka endüstriyel ürünler için oldukça avantajlı bir bakım kampanyası başlattı.


1 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında satın alınan Komatsu ve Crown ürünlerinde ilk 1000 saat bakım Temsa İş Makinaları tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Komatsu forkliftlerde 4 adet, Crown forklift ve depo ekipmanlarında 2 adet bakım ile sınırlı olan kampanya Temsa İş Makinaları’nın müşterilerine sunduğu uçtan uca hizmet çözümlerinin bir örneği olarak dikkat çekiyor.

Sağlamlık ve güvenlikleri ile öne çıkan Komatsu ve Crown markalı endüstriyel ürünlerin üstün teknolojisi ile Temsa İş Makinaları sahada şirketleri güçlendirip depoların verimliliğini artırırken, bu yeni kampanya ile ekonomik anlamda da müşterilerini destekliyor. Üstün kullanım performansına sahip, yüksek verimli, konforlu ve güvenli sürüş sunan Komatsu ve Crown endüstriyel ürünler üstün teknolojileri, satış ve satış sonrası hizmetleriyle her zaman müşterilerinin yanında yer alıyor.

Temsa İş Makinaları, bütünsel hizmet sunma vizyonuyla satış sonrasında müşterilerine düzenli bakım anlaşmaları, uydu takip sistemi raporları, yağ analizleri, eğitim programları ve kampanyalar gibi birçok avantajlı hizmet sunuyor. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

Tutkulu bir tasarımın eseri

Tutkulu bir tasarımın eseri ‘CASE IH FARMALL A’ Konya Tarım Fuarı 2019’da çok konuşulacak

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler NEW HOLLAND standında

İLK’lerle birlikte tüm yenilikler  NEW HOLLAND standında New Holland Türkiye’nin ilk yerli yarı otomatik şanzımanlı traktörü TR5 Electro Command’i görücüye çıkarırken; Kony...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı