TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye

Komatsu ve Crown ürünlerinde bakım hediye

Tarih 15 Kasım 2018, 12:33

Temsa İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu ve Crown marka endüstriyel ürünler için oldukça avantajlı bir bakım kampanyası başlattı.


1 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında satın alınan Komatsu ve Crown ürünlerinde ilk 1000 saat bakım Temsa İş Makinaları tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Komatsu forkliftlerde 4 adet, Crown forklift ve depo ekipmanlarında 2 adet bakım ile sınırlı olan kampanya Temsa İş Makinaları’nın müşterilerine sunduğu uçtan uca hizmet çözümlerinin bir örneği olarak dikkat çekiyor.

Sağlamlık ve güvenlikleri ile öne çıkan Komatsu ve Crown markalı endüstriyel ürünlerin üstün teknolojisi ile Temsa İş Makinaları sahada şirketleri güçlendirip depoların verimliliğini artırırken, bu yeni kampanya ile ekonomik anlamda da müşterilerini destekliyor. Üstün kullanım performansına sahip, yüksek verimli, konforlu ve güvenli sürüş sunan Komatsu ve Crown endüstriyel ürünler üstün teknolojileri, satış ve satış sonrası hizmetleriyle her zaman müşterilerinin yanında yer alıyor.

Temsa İş Makinaları, bütünsel hizmet sunma vizyonuyla satış sonrasında müşterilerine düzenli bakım anlaşmaları, uydu takip sistemi raporları, yağ analizleri, eğitim programları ve kampanyalar gibi birçok avantajlı hizmet sunuyor. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı SSAB sektörün önde gelen çelik tedarikçilerinden biri olarak yerini aldı.

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi Temsa İş Makinaları, 2015 yılından beri distribütörlüğünü yürüttüğü dünyanın en önde gelen mobil paletli kırıcı ve ...
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı