TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Volvo üstyapıcılarla ikinci kez buluştu

Volvo üstyapıcılarla ikinci kez buluştu

Tarih 08 Kasım 2018, 18:30

Volvo Trucks temsilciliğini üstlenen Temsa İş Makinaları Volvo Trucks ile işbirilğini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


7 - 8 Kasım'da İstanbul Pendik'te Temsa İş Makinaları, Volvo Türkiye organizasyonu ve İsveç'ten gelen Volvo teknik yetkilileri "Volvo Trucks İş Ortakları Teknik Eğitim Buluşması" için bir araya geldiler.
Toplantıda üstyapıcılar ile Temsa İş Makinelerinin Volvo kamyon ve çekicilerle ilgili olarak yapabilecekleri işbirlikleri ele alındı. Üstyapı ve araç uyumu ile ilgili teknik bilgiler verildi. Toplantıya Türkiye'nin çeşitli illerinden davet edilen seçkin üstyapıcılar katıldı.


İLGİLİ HABER: 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi Renault Trucks Dünya Başkanı Bruno Blin, tüm Avrupa’da online olarak eş zamanlı gerçekleştirilen bir basın toplantı...

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve  İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız Alternatif Yakıtlı Araçlar ve SUV Segmenti İhracatımızın Sürekliliği İçin Elzem
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı