TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER

"Nissan Özel Asistanım"

Tarih 01 Kasım 2018, 13:24

Nissan Türkiye, yol yardım hizmetlerinin yanı sıra kişisel hizmetleri ve konut ihtiyaçlarını da kapsayan Nissan Özel Asistanım'ı sundu.

Nissan, Europ Assistance iş birliğiyle hazırladığı ürünüyle ihtiyaç hallerinde veya acil durumlarda Nissan sahiplerinin yanında olacak.

Japon otomotiv devi Nissan’ın Europ Assistance ile yaptığıiş birliğiyle sürücüler, yolda yaşadıkları aksiliklerden evdeki acil durumlara kadar tüm ihtiyaç anlarında Nissan Özel Asistanım’ı arayarak yardım alabilecek. Toplamda 32 farklı hizmeti barındıran Nissan Özel Asistanım; araç, ferdi ve konut yardım hizmetlerinin yanı sıra bilgi servisi olmak üzere 4 farklı kategoride çözüm sunacak.

Araç yardım hizmeti, aracın çekilmesinden lastik değişimine, aracın olduğu yerden kurtarılmasından ikame araç sağlanmasına kadar pek çok yardım hizmetini kapsarken; ferdi hizmetleryaralanma ve hastalık durumlarıyla doğacak gereksinimlerde devreye giriyor. “Nissan Özel Asistanım”, doktor veya ambulans gönderilmesinden anahtar, tesisat ve elektrik işlerine kadar birçok konut hizmetini kapsıyor.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan ÖZKÖK yaptığı değerlendirmede Nissan Özel Asistanım hizmetinin standart bir yol yardım hizmetinden farklı olduğunu belirterek, “Nissan Özel Asistanım araçyardımın yanısıra, ferdi yardımve konut yardım hizmetlerini de içeren premium bir yol yardım hizmetidir. Bu hizmeti Europ Assistance gibi güçlü bir iş ortağıyla hayata geçirdik. Müşterilerimizin en iyi hizmeti en uygun koşullarda almasını sağlamak için çalışıyoruz. Nissan sahiplerine sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Europ Assistance Genel Müdürü Cenk Saffet KESKİNEL yaptığı değerlendirmede “Nissan Özel Asistanım ile araç sahiplerimiz nerede olursa olsun; 7/24 ihtiyaç duydukları her an yanlarında olacağız. Nissan Özel Asistanım ile yol yardım ayrıcalıklarından Nissan sahipleri araçların yaşından bağımsız olarak dijital yol yardım takip teknolojisiyle tam zamanında faydalanılabilecektir.” dedi.

Nissan Özel Asistanım; yol, kaza ve hava durumu bilgilerini içeren gelişmiş bir bilgi yönetim sistemine de sahip. Bu sayede restoran, seyahat, konaklama, sağlık kuruluşları, döviz kurları, hayvan bakımı gibi farklı alanlarda ihtiyaç duyulabilecek bilgilere kolayca erişim sağlanabiliyor. Tercüme ve çiçek gönderme gibi asistan hizmetleride Nissan Özel Asistanım’ı ayrıcalıklı kılan hizmetler arasında yer alıyor.

NISSAN Özel Asistanım hizmeti, tüm Nissan sahipleri için tek fiyattan, lansmana özel yıllık 120 TL ücret ile satışa sunulurken, standart yol yardım hattından farklı olarak 7 gün 24 saat hizmet verecek.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otomobil

INFINITI Qs Şangay Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı

INFINITI Qs Şangay Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı INFINITI’nin elektrikli otomobil dünyası için geliştirdiği yepyeni spor sedan konsepti Qs Inspiration, tanıtıldı.

Ege rallisi sona erdi

Ege rallisi sona erdi Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen, Obel Cıvata Ana Sponsorluğunda düzenlenen 29. EGE RALLİSİ,...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı