TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
İtalya frigoda Tırsan dedi

İtalya frigoda Tırsan dedi

Tarih 23 Ekim 2018, 14:26

Türkiye’nin 41 yıldır aralıksız lider treyler üreticisi Tırsan, Nisan ayında İtalya’nın Verona kentinde merkez ofisinin açılışının ardından İtalya’da hızla büyüyor.


Avrupa’nın en geniş ürün gamını İtalya’daki müşterilerine sunan Tırsan, İtalya merkezli Svat Group firmasına Frigo teslimatı gerçekleştirdi.  

Teslimat törenine Svat Group Yönetim Kurulu Başkanı Flavio Tombolato ve Kässbohrer İtalya Ülke Müdürü Kuntay Özkan katılım gösterdi.

Dünyanın 55 ülkesinde müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunan Tırsan’ın Frigo araçları Svat Group’un filosuna mükemmel bir uyum sağlıyor. Soğuk zincir taşımacılığında lider olan Svat Group, 20 yıllık tecrübesi ile İtalya ve yurt dışında çift sıcaklıkta ürün taşımacılığına odaklanıyor. İtalya ve Avrupa'daki soğuk zincir dağıtımında önemli bir yeri olan Svat Group, Tırsan araçlarını seçerek araçların üstün performansı ile operasyonel verimliliğe odaklanıyor.

“Operasyonlarımız için en doğru seçim Tırsan”
Teslimat öncesi Svat Group olarak detaylı bir araştırma sürecine girerek Tırsan araçlarını ve özellikle K.SRI aracını incelediklerini belirten Flavio Tombolato, “Şirket olarak yaptığımız incelemeler sonucunda,Kässbohrer Frigo aracının operasyonlarımız için en doğru seçim olduğuna karar verdik. K.SRI aracını seçmemizdeki ilk kriter yüksek yakıt tasarrufuna olanak sağlayanizolasyon katsayısı yüksek panel yapılı üstyapısı oldu. Ayrıca araçta sunulan ve farklı sıcaklık derecelerinde saklama sağlayan ara bölme duvarı opsiyonu multi-temperature özelliği, operasyonlarımıza %100 uyum sağladı. Ek olarak aracın double-deck opsiyonu ve 66 euro-pallet kapasitesi deyüksek taşıma kapasitesi sunarak operasyonlarımıza esneklik sağladı. Kässbohrer Frigo aracının sahip olduğu bu özellikler sayesinde sistemimize kolayca entegre edileceğinden eminiz ve bu iş birliği ile büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Kuntay Özkan ise, “Merkez ofisimizi çok yakın bir zamanda Verona Interporto'da, intermodal operasyonların kalbinde açtık. Tırsan olarak, farklı taşımacılık modellerine yönelik çözümler için en geniş ürün yelpazesine sahibiz. Svat Group da araçlarımızı detaylı olarak inceledi ve K.SRI’nın operasyonel ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayacağına karar verdi. Svat Group gibi güçlü bir şirket ile yeni bir ortaklık kurduğumuz için oldukça memnunuz. Tırsan olarak gelişmiş özelliklerle donatılmış araçlarımız ve kapsamlı satış sonrası hizmetlerimiz sayesinde bu ortaklığın büyüyerek devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok. Müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde İtalya pazarına en iyi satış sonrası hizmetlerimizi ve yüksek kaliteli ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz." dedi.

Kässbohrer K.SRI, güçlü özellikleriyle yüksek operasyonel verimlilik sağlıyor

K.SRI sunduğu üstün izolasyon performansı ile soğutucu ünitenin daha kısa süre çalışmasını sağlayarak hem soğutucu ünitenin kullanım ömrünü uzatıyor, hem de rakiplerine oranla yüzde 10 yakıt tasarrufu sağlıyor.

Periyodik olarak yapılan zorunlu ATP testlerinde sınır değerinden düşükısı iletim katsayısına sahip araçların, sertifikalarını yenilerken sorun yaşama ihtimalleri bulunmuyor. Araçların sahip olduğu teknik özellikler sayesinde kullanıcılar, sorunsuz bir şekilde ATP sertifikasyonu sağlayabiliyor.

Kässbohrer Frigo araçları sandviç panel teknolojisi, yüksek basınçlı ve ısıtmalı pres makinesi ile gerçekleştiriliyor. Panellerde kullanılan cam elyaf takviyeli polyester (CTP); güneşin zararlı ışınlarına ve neme dayanıklılığı sayesinde frigo içindeki ürünleri optimum ısı ve hijyende muhafaza ediyor. K.SRI aracının %10 yakıt tasarrufu sağlamasına imkan sunan CTP teknolojisi, metalik yüzeylerde ısı yalıtım performansının arttırılmasını sağlıyor.

Kässbohrer Frigo gömme deve boyunlu şasi tasarımı ile artırılmış iç neti sayesinde daha yüksek hacimde taşımacılık imkanı sunuyor. Her bir yüklemede, yüksek taşıma kapasitesi ile operasyonel kolaylık sağlayan araç, aynı zamanda K.SRI P serisi ile 10 ton taşıma kapasiteli çift kat özelliğine sahip. Kässbohrer Frigo, izolasyon, hijyen ve güvenlik testlerinde gösterdiği yüksek performans ile ilaç taşımacılığında da gerekli olan tüm koşulları sağlayarak Pharma sertifikası ile müşterilerine güvenli taşımacılık imkanı sunuyor.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Erzincan şehir içi ulaşımda Anadolu Isuzu’yu tercih etti

Erzincan şehir içi ulaşımda Anadolu Isuzu’yu tercih etti “Erzincan Kent İçi Ulaşım A.Ş.” yeni ve modern ulaşım araçları Isuzu Novo Citi ve Novo Citi Life araçlarını Erzinca...

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil IVEC...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı