TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER

Havaalanı transferinde paylaşım dönemi

Tarih 19 Ekim 2018, 11:28

Araç kiralamanın dijital markası Alamo, Alamo Transfer markasıyla Türkiye’de ilk kez paylaşımlı havaalanı transferi hizmeti sunmaya başladı.

Ülkemizde havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla havaalanı transferlerine olan ilgibüyüdü. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda kişiselleştirilebilerek ekonomik fiyatlarla kiralama ayrıcalığına sahip olduğuaraç kiralamanın dijital markası Alamo, transfer modeliyle Türkiye’de ilk kez paylaşımlı havaalanı transferi hizmeti vermeye başladı.AlamoTransfer’de‘Standart Paylaşımlı’, ‘Premium Paylaşımlı’ ve ‘Comfort Business’ olmak üzere 3 farklı taşıma seçeneği sunulurken, özel eğitimli şoförler ve son model araçlarla havaalanı gidiş-dönüş transferi konforlu bir seyahate dönüşüyor.İlk olarak İstanbul ve Ankara’da hizmet vermeye başlayan AlamoTransfer’de, AnadoluJet işbirliği kapsamında 19 TL’den başlayan fiyatlarla havaalanı transferi gerçekleştirilebiliyor.

Üç farklı paylaşım modeliyle kusursuz hizmet!

Havaalanı transferini ekonomik seçeneklerle sunan Alamo Transfer, bireysel veya çoklu transfer seçenekleriyle dikkatleri çekiyor. ‘Standart Paylaşımlı’ tercihinde transfer süresince aynı güzergah üzerinde olan en fazla dört ayrı noktaya uğrayıp, maksimum altı yolcu ile havaalanına transfer gerçekleştirilebiliyor. ‘Premium Paylaşımlı’ seçeneğinde transfer süresince aynı güzergah üzerinde olan en fazla iki ayrı noktaya uğrayıp, maksimum dört yolcu ile seyahat edilirken; ‘Comfort Business’ da tamamen kişiye özel direkt havaalanı transferi sağlanıyor. Ekonomik, konforlu ve güvenilir bir havaalanı transferi sunan AlamoTransfer’etransfer web adresi üzerinden veya çağrı merkezi üzerinden ulaşılarak rezervasyon yapılabiliyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi Renault Trucks Dünya Başkanı Bruno Blin, tüm Avrupa’da online olarak eş zamanlı gerçekleştirilen bir basın toplantı...

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve  İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız Alternatif Yakıtlı Araçlar ve SUV Segmenti İhracatımızın Sürekliliği İçin Elzem
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı