TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Özel 4PL ortaklığını yenileniyor

Özel 4PL ortaklığını yenileniyor

Tarih 19 Ekim 2018, 11:19

Opel/Vauxhall, GEFCO ile dört yıllık ortaklığını yenileyerek şirkete olan güvenini teyit etmiş oldu.

Bu sözleşme, GEFCO'nun dördüncü parti lojistik (4PL) alanındaki başarısını yansıtıyor ve şirketin Avrupa otomotiv lojistik pazarındaki liderliğini pekiştiriyor.

GEFCO 4PL uzmanlığındaki güvenilirliğini sağlamlaştırıyor
Opel/Vauxhall, 1 Ocak 2019'dan itibaren geçerli olmak üzere GEFCO ile dört yıllık bir süre için tedarik zinciri yönetimi sözleşmesini yeniliyor.Bu durum, iki şirket arasındaki ortaklığın gücünü ve GroupePSA'nınGEFCO'ya olan güvenini kanıtlar nitelikte.
Bu sözleşme, Avrupa ve Türkiye'deki Opel ve Vauxhall markaları için inbound-outbound lojistik hizmetlerini kapsıyor. GEFCO, dünya çapındaki tedarikçilerden Opel ve Vauxhall montaj tesislerine,parça dağıtımlarını gerçekleştirecek. GEFCO, ayrıca araçları bayilere ve ithalatçılara ulaştıracak.

GEFCO’nun 4PL Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı AntoineRedier “Opel/Vauxhall'ınGEFCO'yu güçlü bir ortak olarak tanımaya devam etmesinden dolayı çok memnunuz. GEFCO’nun 4PL çözümleri, otomotiv lojistiğinde benzersiz bir uzmanlık sunuyor. Opel/Vauxhall’ın Avrupa’daki ve Türkiye'deki tüm lojistik akışlarını yöneterek, müşterimizin tedarik zincirini optimize etmesini ve ana işine odaklanmasını sağlıyoruz.” dedi.

Opel Üretim ve Tedarik Zinciri Genel Müdürü Remi Girardon, anlaşmayla ilgili şu yorumu yaptı: “GEFCO ile başarılı ortaklığımızı devam ettireceğiz. Operasyonlarımıza mükemmel bir şekilde entegre edebileceğimiz esnek, inovatif ve maliyet avantajlı lojistik süreçlere sahip olmak bizim için çok önemli. GEFCO gibi bir partnerle çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.”

GEFCO’nun DNA’sı ile uyumlu entegre bir ortaklık

Opel/Vauxhall’ın ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümlerini şekillendiren GEFCO, faaliyet gösterdiği altı Avrupa ülkesinde (Fransa, Almanya, Macaristan, Polonya, İspanya ve Birleşik Krallık) mühendis ekiplerini güçlendirecek.

GEFCO Grubu Dünya Başkanı Luc Nadal, ortaklıkla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Tüm GroupePSA’nın tedarik zincirini yönetmek, ortak bir sinerji yaratma konusunda bize çok büyük avantajlar sunuyor. Her iki markanın akışlarını doğru bir şekilde organize ederek güvenilirlik sağlıyoruz. Yaklaşımımız, “InfiniteProximity ™” kültürümüze ve “Partners, unlimited” marka imzamıza yani güçlü bir ortaklık anlayışına dayanıyor.”

En büyük zorluk: Lojistik maliyetlerinin optimize edilmesi
GEFCO saha ekipleri, Opel/Vauxhaull’ın tedarik zincirininioptimize edip, maliyet tasarrufu sağlamak için gerekli uzmanlığa sahipler.
GEFCO bu hedefe ulaşmak için, her türlü tecrübesini ve yaratıcılığını ortaya koyarak tüm kaynaklarını etkin bir şekilde kullanacak.GEFCO ekibi bugüne kadar başarıyla tüm bu işlerin üstesinden geldi ve önümüzdeki yıllarda da Opel/Vauxhaull ile işbirliğini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi Renault Trucks Dünya Başkanı Bruno Blin, tüm Avrupa’da online olarak eş zamanlı gerçekleştirilen bir basın toplantı...

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve  İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız Alternatif Yakıtlı Araçlar ve SUV Segmenti İhracatımızın Sürekliliği İçin Elzem
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı