TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Kamu Kurumları Hidromek'i tercih ediyor.

Kamu Kurumları Hidromek'i tercih ediyor.

Tarih 16 Ekim 2018, 15:40

Orman Genel Müdürlüğü filosunu Hidromek ile güçlendirdi
Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi arasında yer alan Hidromek’in ürettiği iş makineleri, kamu kurumları tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Hidromek, Orman Genel Müdürlüğü’ne 30 adet HMK 600 MG motor greyder teslimatını gerçekleştirdi.

Bu yıl kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünü kutlayan Hidromek, bu yıl da kamu kurumlarının makine parklarına güç katıyor. Yakın zamanda Karayolları Genel Müdürlüğü’ne 3 farklı ürün grubundan 35 adet iş makinesi teslimatını gerçekleştiren Hidromek, Orman Genel Müdürlüğü’ne de 30 adet HMK 600 MG motor greyderi teslim etti. Söz konusu iş makineleri, orman yolu tesviyesi, orman bakım işlemleri ve bazı il özel idarelere tahsis edilerek, zorlu kış şartlarında karla mücadele işleri için kullanılacak.

MAKSİMUM DAYANIKLILIK VE ÜRETİM SAĞLIYOR

Teslimatı gerçekleştirilen HMK 600 MG motor greyder Hidromek’e, aralarında German Design Award, Red Dot Award ve Good Design Award’ın da bulunduğu pek çok tasarım ödülü kazandırdı. HMK 600 MG motor greyder, tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih ediliyor. Maksimum dayanıklılık ve üretim sağlayan HMK 600 MG, altıgen kabin tasarımının sağladığı geniş görüş açısı ve hem direksiyondan hem de joystick’den kumanda edilebilmesi ile güvenli ve kolay kullanım sunuyor.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş ve İstif Makineleri

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı

8. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı başladı SSAB sektörün önde gelen çelik tedarikçilerinden biri olarak yerini aldı.

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi

TerexFinlay İrlanda ekibi Temsa İş Makinaları ile bir araya geldi Temsa İş Makinaları, 2015 yılından beri distribütörlüğünü yürüttüğü dünyanın en önde gelen mobil paletli kırıcı ve ...
Vahit MAHMATLI
Bilgi çağı ve bekâ

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı