TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Ekol'ün İstanbul Avrupa ofisleri birarada

Ekol'ün İstanbul Avrupa ofisleri birarada

Tarih 16 Ekim 2018, 14:52

Ekol, büyüme stratejilerine paralel bir şekilde ofislerini yeniden yapılandırıyor.


Kusursuz müşteri memnuniyeti ve daha verimli hizmet sunabilmek amacıyla Ekol, İstanbul Avrupa Yakası’nda faaliyet gösteren ofislerini 8 Ekim 2018 tarihi itibarıyla tek bir çatı altında birleştirdi. Ekol’ün yeni ofisi İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nde (IDTM) faaliyet gösterecek.

Yeni ofiste; Ekol Dış Ticaret ekibinin yanı sıra Deniz ve Hava taşımacılığı, Rusya hattı hizmet verecek. Ayrıca Ekol Begonya Tesisleri’ndeki Kara Taşımacılığı Planlama, Fiyatlandırma ve Tedarikçi İlişkileri, Avrupa Yakası Satış ve Müşteri hizmetleri birimleri de bundan böyle çalışmalarına IDTM’deki yeni ofiste devam edecek.

80 kişinin çalışacağı toplam 550 metrekare büyüklüğe sahip yeni Ekol ofisi hakkında Ekol Türkiye Ülke Müdürü Murat Kavrar, “Bu yeni yapılanma ile birlikte aslında 3 farklı ofisi tek bir lokasyonda toplamış olduk. Bu da hem maliyet açısından şirketimize avantaj sağlayacak hem de farklı ekiplerin sinerji içerisinde bir arada çalışması ile verimliliği arttıracaktır. Çalışma arkadaşlarımızın fikirleri ile tasarlanan, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak keyifli bir ofis ortamı oldu” diye konuştu.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Tedarikçilerin 2018 performansı

Tedarikçilerin 2018 performansı Türkiye'nin 2018 yılı ihracat rakamları açıklandı. Türkiye 168 milyar 88 milyon dolarlık ihracat yaptı., Bu rak...

İstanbul’un cazibe merkezi Motoplex İstanbul kapılarını açtı

İstanbul’un cazibe merkezi Motoplex İstanbul kapılarını açtı Motosiklet tutkunlarının buluşma ve eğitim noktası olarak geliştirilen, Motoplex konsepti, Türkiye’de ilk kez İstan...
Vahit MAHMATLI
Bilgi çağı ve bekâ

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı