TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Bernard Krone, “Zor günleri hep beraber atlatacağız’

Bernard Krone, “Zor günleri hep beraber atlatacağız’

Tarih 24 Eylül 2018, 12:25

Krone, 20-27 Eylül tarihleri arasında düzenlenen IAA Ticari Araçlar fuarına ‘Clever Connections’ mottosuyla katıldı. Standında birçok yeniliği sergileyen Krone, Progress 2020 çerçevesinde yaşadığı dönüşümü de fuara yansıtıyor.

Fuarda Türk basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Krone Grubu Genel Müdürü Bernard Krone, Türkiye ve dünyada en önemli konunun dijitalleşme olduğunu vurgulayarak, dijitalleşme süreçlerinin nakliye sektörüne nasıl uyarlanacağı, hangi çözümlerin verimliliği sağlayacağı konularına odaklandıklarını söyledi.

Türkiye’deki pazar şartlarına da değinen Krone, “10 yıl önce bu yatırım kararını aldığımızda uzun vadeli düşündük. Türkiye, Avrupa’nın en büyük  2. pazarı idi.

Eminim Türkiye, tekrar eski günlerine geri dönecek. Zor dönemleri hep beraber atlatacağız. Ankara’nın doğru kararlar alacağını, sektörleri destekleyeceğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

İhracat oranı yüzde 90’lara ulaştı
Krone Türkiye CEO'su Rıza Akgün, 2018 yılının iç pazar açısından kayıp bir olduğunu buna karşın ihracat pazarlarının artış gösterdiğine değindi. “İhracat oranı yüzde 90’lara ulaştı” diyen Akgün, “İhracatta hedef pazarlardan biri Avrupa.

Şu anda maalesef görünen o ki sadece Avrupa’ya ve ihracata yönelmemiz gerekiyor. Ama Türkiye’de nakliyecileri ihmal etmeyeceğiz. Bizim odak noktamız asla değişmeyecek. İlk 7 ayda 1800’den fazla treyler ürettik. İlk 7 ayda geçen senenin rakamlarına ulaştık.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

IAA 2018'DEN HABERLER

Tırsan, 67. IAA Fuarı'na 13 farklı ürünü ile damga vurdu

Tırsan, 67. IAA Fuarı'na 13 farklı ürünü ile damga vurdu Tırsan, Treyler İnovasyon 2019 Yarışmasında ödülleri topladı

Akıllı treyler için sensörler ve mekanik aksam

Akıllı treyler için sensörler ve mekanik aksam SAF HOLLAND, IAA 2018'de ticari araçların geleneksel ve yeni dünyasına odaklandı.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı