TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
OKT Trailer, IAA'da yerini aldı

OKT Trailer, IAA'da yerini aldı

Tarih 20 Eylül 2018, 16:55

OKT Trailer örnek bir Türk firması olarak fuarda 3 ürününü sergiliyor.

Ürünlerinden bir tanesi Silobas iddialı olduğu bir ürün ve özellikle Avrupa pazarı için geliştirdiği bir ürün.
ikinci olarak tanker üretiminde iddialı ve seçimini baştan beri tanker üretimine aırlık vermekten yana kullanmış bir firma. Avrupa'da bir pazar ve müşteri grubuna hitap ediyor ve istikrarlı bir şekilde satışı devam ediyor burada da bu tankerin hem müşterilerini pekiştirmeye hemde kalitesini vurgulamak üzere yerini almış.
Üçüncü ve en önemli üründe İngiltere pazarı için yapılmış vakumlu atık tankeri, bu tankerin özelliği de muhtelif endüstriyel atıkların başta petrol atıklarının toplama havuzlarından vakumlama yoluyla çekilmesi daha sonra bu endüstriyel sıvı çöplerin ayrıştırma tesislerine taşınması ve orada su ile endüstriyel tehlikeli atıkların ayrıştırılarak geri kazanımı böylece bir yandan hammadde tasarrufu yapılırken diğer yandın da çevre korunmuş oluyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

IAA 2018'DEN HABERLER

Tırsan, 67. IAA Fuarı'na 13 farklı ürünü ile damga vurdu

Tırsan, 67. IAA Fuarı'na 13 farklı ürünü ile damga vurdu Tırsan, Treyler İnovasyon 2019 Yarışmasında ödülleri topladı

Akıllı treyler için sensörler ve mekanik aksam

Akıllı treyler için sensörler ve mekanik aksam SAF HOLLAND, IAA 2018'de ticari araçların geleneksel ve yeni dünyasına odaklandı.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı