TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA fuarının standlarını gezmeye devam ediyoruz

IAA fuarının standlarını gezmeye devam ediyoruz

Tarih 20 Eylül 2018, 16:19

IAA fuarında yer alan üreticilerin standlarında yeni ürünleri yakından görüp sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.


Fuarın en önemli ürünlerinden biri BPW tarafından geliştirilen elektrikli aks. 5.5 ton ile 26 ton arasında kullanımlar için. Bugünün ve geleceğin şehir ve lojistik zorlukları yenilikçi teknoloji konseptleri gerektiyor.  BPW mobilite ve sistem ortağı olarak araç işletmecisi ve üreticisine geleceğe yönelik olarak destek oluyor.
Hendrickson ağır yükler için geliştirdiği Elastomer süspansiyon, aşırı zorlu çalışma şartlarında yüksek stabilite ve optimum mobilite sağlıyor. Kendi sıradışı yapısı ile sistem birinci sınıf bir sürüş konforunu yüklü ve yüksüz olarak sağlıyor. Aracın artan ağırlığı ile stabilite daha iyi oluyor.
Sistemin avantajları içerisindeki en önemli avantajlardan birisi de diğer emsallerine göre 250 kilogram daha hafif olması bulunuyor. Bakım gerektirmiyor sonradan yağlama yapılmıyor. Kullanım süresi boyunca düşük işletme masraflarına sahip.
Fuarın bir yenilikçi yüzüde SAF'ın geliştirdiği SAF Modul TRAKe 9 tonluk elekrik geri kazanıma yönelik bir aks. Bu aksdaki reküperasyon sistemi sayesinde fren yapılırken veya yokuş aşağı inilirken elde edilen enreji elektriğe dönüştürülüp pil veya diğer elektrik bataryalarına iletiliyor. Bu yeniden elde edilen elektrik sayesinde araca kalkış ve sürüş desteği sağlanıyor.
Özgül Damper'de fuarda yerine alan Türk üreticilerden.Özcihan Makina fuarda yerini alan bir başka Türk üreticimiz.Goldhofer'in sergilediği ürünü ise dikkat çekenler arasında yerini aldı.Kassbohrer alüminyum damper yarı römorku ile Tırsan açık havada yerini almış.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

IAA 2018'DEN HABERLER

Tırsan, 67. IAA Fuarı'na 13 farklı ürünü ile damga vurdu

Tırsan, 67. IAA Fuarı'na 13 farklı ürünü ile damga vurdu Tırsan, Treyler İnovasyon 2019 Yarışmasında ödülleri topladı

Akıllı treyler için sensörler ve mekanik aksam

Akıllı treyler için sensörler ve mekanik aksam SAF HOLLAND, IAA 2018'de ticari araçların geleneksel ve yeni dünyasına odaklandı.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı