TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı

Tarih 19 Eylül 2018, 17:06

OSS, otomotiv satış sonrası pazarının en önemli buluşma noktası olan Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı.

Dernek, 40’a yakın üyesinin katılımcısı olduğu fuar kapsamında hayata geçirdiği OSS Tulip Lounge’da dört gün boyunca 350'yi aşkın kişiyi ağırladı.

OSS, bu yıl 25. kez kapılarını açan ve 181 ülkeden 136 bin ziyaretçiyi ağırlayan Automechanika Frankfurt’ta Türk Otomotiv Satış Sonrası pazarının gücünü gösterdi.11-15 Eylül 2018 tarihleri arasında düzenlenen fuarda bir ilke daha imza atan OSS, üyeleri ve misafirleri için oluşturduğu OSS Tulip Lounge alanında 350'yi aşkın kişiyi ağırladı. 4 gün boyunca OSS Lounge'ı kullanan üyeler, bu hizmetin özellikle yurtdışında büyük fayda sağladığını belirttiler.

Fuarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği Başkanı Rıza Şahin, gerek katılımcı gerekse ziyaretçi üyeleriyle birlikte fuarda yer almaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Şahin sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu fuar hem dünyada sektörle ilgili yenilikleri takip etmek hem de sektörel girişimleri incelemek açısından çok önemli. Ülkemizdeki kur artışlarını ve değişkenlerini düşününce ne yapabiliriz noktasında sektörümüze yardımcı olacak çözümleri üretmek için buradaydık. OSS olarak sektörün birleştiği her noktada üyelerimizle birlikte yer almaya devam edeceğiz.”

OSS Lounge gelenekselleşiyor
Fuar kapsamında hayata geçirdikleri OSS Tulip Lounge hakkında da bilgi veren Şahin, tüm üyelerin fuar süresince işlerini yürütmelerine destek olmaktan mutlu olduklarını vurguladı.
Şahin, “Geçtiğimiz Automechanika İstanbul Fuarı’nda ilk kez oluşturduğumuz lounge alanı üyelerimizden yoğun ilgi gördü. Üyelerimize sağladığı faydaların üzerine lounge projemizi Automechanika Frankfurt Fuarı’nda da hayata geçirmek amacıyla temaslarda bulunduk. OSS Tulip Lounge bu fuarda da ilgi odağı oldu” diye konuştu.

OSS Yönetim Kurulu’ndan resmi temaslar
Fuar vesilesi ile çeşitli temaslarda da bulunan OSS Yönetim Kurulu üyeleri, Frankfurt Başkonsolosu Burak Karartı ve beraberindeki heyet ile bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Ayrıca, fuar organizatörü Messe Frankfurt’un Başkan Yardımcısı Michael Johannes ve Messe Frankfurt Türkiye'nin yöneticileri ile öğle yemeğinde bir araya gelen OSS Yönetim Kurulu Üyeleri; OSS ile yaptıkları işbirliği için kendilerine teşekkür etti.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Automechanika 2018

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de Dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biri olan ZF Aftermarket 3.Salon’daki A91 standında.

Delphi Technologies, yeni ambalajlarını ilk kez Automechanika Frankfurt'ta sergileyecek!

Delphi Technologies, yeni ambalajlarını ilk kez Automechanika Frankfurt'ta sergileyecek! Delphi Technologies, marka dönüşüm programı kapsamında tasarladığı yenisatış sonrası ürün ambalajlarını ilk kez Aut...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı