TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Artıfe Volvo Trucks yetkili servisi!

Artıfe Volvo Trucks yetkili servisi!

Tarih 10 Eylül 2018, 18:11

Çekici ve yarı römorklara yönelik yedek parça temini, sözleşmeli bakım onarımı kapsayan servis hizmetleri ile tanınan Artıfe Servisone Şekerpınar’ da Volvo Trucks için yeni bir hizmet noktası oluşturdu. Bu noktada Artıfe ServisOne markası ile verdiği hizmetlere Volvo Trucks yetkili servis olma özelliğini ekledi.

Artıfe ile Volvo Trucks Türkiye distribütörü Temsa İş makinaları arasında yapılan anlaşma sonunda Volvo kamyon ve çekiciler tüm yetkili servis hizmetlerini Artıfe’den alabilecekler. Artıfe yeni hizmet noktasında Volvo kamyon ve çekiciler ile birlikte Otokar, Koluman Schmitz, Krone, markalı yarı römorklara da yetkili servis olarak hizmet verecek.Ağustos ayı itibariyla hizmete başlayan Şekerpınar tesisi Artıfe’nin Avrupa yakasında bulunan  Hadımköy merkezinden hizmet alan Anadolu bölgesinde bulunan nakliye firmaları ile birlikte bulunduğu konum itibarı ile tüm Doğu ve Güney Marmara bölgesi taşımacılarına ve TEM - E5 yolu üstünde olması Tuzla Ro-Ro limanına yakınlık gibi özellikleri ile geniş bir müşteri grubuna hitap edecek. ServisOne ayrıca bu merkeze bağlı oluşturulan gezici servis ve yerinde bakım hizmetlerini de gerçekleştirecek.

Konu ile ilgili olarak şirket yöneticileri Murat Azak ve İlhan Şentürk yeni hizmet noktası hakkında bilgi verdiler. Firma Hadımköy, Şekerpınar, İzmit ve Bursa’da oluşturulmuş birimlerle hizmet veriyor. Önümüzdeki dönem bu sayının diğer bölgeleri kapsayan 7 merkeze çıkarılması için hazırlıklar yapıldığını ifade ediyorlar. Artıfe’nin ayrıca yurt içinde özel anlaşma ile bağlantılı çalıştığı 52 bağımsız birim bulunuyor.

ServisOne markası ile oluşturulan sistemde yurt dışında dahil olan birimlerde bulunuyor. Bu geniş servis ağının ve yedek parça tedarik imkanlarının tek bünyede olması firmanın etkinliğini arttırıyor.

Bunun yanında Yönetim Kurulu Başkanı Davut Berker yönetiminde Yedek Parça pazarlama faaliyetlerinininde devam ettiğini belirten Murat Azak;  Şirketimiz distirübütör ve temsilciliğini yürüttüğü sektöre öncülük eden Normec, Raufoss, Wabco, Edscha markalarının OEM ve OES satış ve pazarlamasına devam ettiklerini, kalite ve ürün çeşitliliği ile kullanıcılar için tercih sebebi olan ürün gamları ile sektörün önde gelen Treyler ve Otobüs üreticilerinin tedarikçisi olarak çalışmakta olduklarını sözlerine ekledi.
                           


Volvo Trucks Şekerpınar servisinin yönetimini Alper Kalagoglu ve yedek parça sorumluluğunu Volvo Trucks’da tecrübesi ile tanınan Kudret Pişkin üstlenmiş, hizmetler 20 kişilik bir ekip ile gerçekleşiyor. 9 Kanal bulunan serviste mekanik, kaporta boya, elektrik, boya işlemleri gerçekleştirilebiliyor.
1600 metrekare kapalı alana sahip serviste Volvo Kamyon ve çekicilere ait yedek parça deposu da yer alıyor. Volvo Trucks için oluşturulan serviste Volvo satış ve satış sonrası yetkililere ulaşılabiliyor.Temsa İş Makinaları, güçlü iş birlikleri için çözüm ortaklarıyla bir araya geldiŞEKERPINAR VOLVO
Şekerpınar Mah.Nazmi Balcı Cad. Meltem Sok.
No:32 Çayırova / Kocaeli
Tel : +90 0216 471 70 76
Fax : +90 0216 471 70 76
E-mail : info@artife.com.tr


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ağır Ticari

Ağır işte kazandıran araçlar

Ağır işte kazandıran araçlar 25. Mermer İzmir Fuarı’nda sektörü Volvo Trucks temsil etti

Doğuş Otomotiv Scania’da görev değişiklikleri

Doğuş Otomotiv Scania’da görev değişiklikleri Doğuş Otomotiv Distribütörlüğünde Türkiye faaliyetlerini sürdüren Scania’da görev değişiklikleri gerçekleşti.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı