TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Delphi Technologies, yeni ambalajlarını ilk kez Automechanika Frankfurt'ta sergileyecek!

Delphi Technologies, yeni ambalajlarını ilk kez Automechanika Frankfurt'ta sergileyecek!

Tarih 10 Eylül 2018, 13:57

Delphi Technologies, marka dönüşüm programı kapsamında tasarladığı yenisatış sonrası ürün ambalajlarını ilk kez Automechanika Frankfurt'ta tanıtacak.

Delphi Technologies,Automechanika Frankfurt'ta satış sonrası pazarınınyeni tasarlanan ambalajlarını ilk kez görücüye çıkaracak. Geliştirilen yeni ambalajlar, şirketin, kırmızı oval logodan, hem orijinal ekipman hem de satış sonrası iş kolları için ortak kimliğe geçişini sağlayacak olan kapsamlı marka değişim çalışmalarının bir parçası olarak piyasaya çıkarılıyor.
Malzeme, ağırlık veya paket boyutunu artırmadan yapılan geliştirilmiş tasarım ve daha kaliteli malzemelerin kullanımı, ürünlerin daha iyi korunması için daha dayanıklı bir ambalaj sağlıyor. Yeni satış sonrası ürün ambalajları için küresel müşteri tabanı üzerindekapsamlı araştırmalar gerçekleştiren Delphi Technologies, bu süreçte farklı kutu ve etiketleme seçeneklerini değerlendirmek içinAvrupa, Asya Pasifik, Kuzey ve Güney Amerika müşterileri üzerinde bağımsız araştırmalar da gerçekleştirdi.

“Kaliteli malzemeler içeren yeni bir tasarım yatırımı yaptık”

Delphi Technologies Satış Sonrası Global Pazarlama, Ürün ve Strateji Başkan Yardımcısı Neil Fryerkonuyla ilgili olarak, "Aldığımız sonuçtan mutluyuz. Yeni ambalajımız temiz, yeni ve modern olmakla birlikte hem yeni marka kimliğimizi hem de ürün kalitesini yansıtıyor. Ayrıca daha iyi tanınması için ürün görseli ve diğer alışılmış tasarım unsurları içeren mevcut ambalajımızdan da ilham alıyoruz. Büyük ölçüde geliştirilmiş bir ambalaj çözümüne ulaşmak için müşterilerin raflarında dikkat çekici bir şekilde sergilenecek olan bir tasarım yaratmak, şirketin dikkate aldığı unsurlardan biri oldu” ifadelerini kullandı.

Neil Fryer, "Kalitenin önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ulaşım ve depolama sırasında daha iyi koruma sağlamak için daha kaliteli malzemeler içeren yeni bir tasarıma yatırımımızı yaptık. Ayrıca müşterilerimizin raflarındaki her santimetre karenin kıymetli olduğunun farkındayız. Bu yüzden kutularımızın boyutunu ve yönünü de geliştirdik. Bu, daha müşteri odaklı ve çevre dostu bir çözüm yaratarak raf alanının ideal şekilde kullanılmasına ve atığın azaltılmasına yardımcı olacak” diyerek sözlerini tamamladı.

Yıl sonundan itibaren raflarda!

Delphi Technologies’in yeni ambalajları, müşterileri için onarım sürecini sadeleştirme amacının bir parçası olarak, ilgili parçayı anında tanımak için gerekli bilgileri sunan geliştirilmiş bir etiket de içeriyor. Buna çizimler ve bazı ürünlerin parça konumu da dahil. Hem mevcut hem de yeni ambalajdaki tüm etiketler, sorunsuz bir geçiş için Delphi Technologies logosunun yanındaki kırmızı ovali de içerecek. Delphi Technologies markasını taşıyan yeni kutular, bu yılın sonundan itibaren çeşitli ürünlerde kullanılmaya başlayacak. Müşteriler, geçiş dönemi boyunca Delphi ürünlerini hem eski hem de yeni ambalajlarda almaya devam edecekler. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Automechanika 2018

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı OSS, otomotiv satış sonrası pazarının en önemli buluşma noktası olan Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı.

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de Dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biri olan ZF Aftermarket 3.Salon’daki A91 standında.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı