TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Seger, Automechanika Frankfurt’ta

Seger, Automechanika Frankfurt’ta

Tarih 10 Eylül 2018, 12:06

Seger, uluslararası otomotiv endüstrisini bir araya getiren fuarda yeni ürünlerini tanıtarak ülkemizi temsil edecek.


Bursa’da ürettikleri kornaları, 70’ten fazla ülkeye ihraç eden Türkiye’nin en büyük korna üreticisi Seger, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’yi uluslararası fuarlarda temsil etmeye devam ediyor. Seger, otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı’nda yeni ürünleriyle yer alacak.Seger Korna Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, seçkin markaların katıldığı yurtiçi ve yurtdışındaki otomotiv fuarlarında ihracat potansiyellerini  artırmak, sektörde yeni ortaklıklar ve iş bağlantıları oluşturmak hedefiyle yer aldıklarını belirterek, “Seger olarak Güney Amerika’dan Rusya’ya, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya kadar OEM ve after market'te söz sahibi, global bir marka olma amacımız doğrultusunda yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. Automechanika Frankfurt gibi fuarlar sektördeki gelişmelerin takibi ve yeni ürünlerimizin tanıtımı açısından çok önemli bir fırsat. Bu yıl fuarda Automechanika İstanbul, Dubai, Pekin ve Moskova’da da yoğun ilgi gören ve beğeni toplayan yeni kornalarımızı tanıtacağız. “ dedi.

Seger,  yaklaşık 200 adet korna çeşidi ile yılda toplam 11 milyon adet korna üretiyor. Türkiye’nin lider, dünyanın ise ilk beş büyük korna üreticisi arasında olan Seger, AR-GE’ye olan yatırımları ile gücüne güç katmaya devam ediyor. Yeni montaj hattı yatırımı ile üretim kapasitesini yüzde 50 artırmayı hedefleyen Seger, dünyada önemli araç üreticileri ile çalışıyor ve her yıl portföyüne yeni pazarlar ekliyor. Seger, ülkelerin kendi kültürleri, yaşam şartları ve yaşayış biçimlerinin yanı sıra araç markalarının da isteğine göre özel üretimler yapıyor.

Avrupa’nın en büyük otomotiv endüstrisi ve satış sonrası etkinliklerinden biri olan fuar, bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirecek. Fuarda 2016 yılında 170 ülkeden 4.843 katılımcı yeniliklerini, ürünlerini ve çözümlerini sunmuş, 133.000 ziyaretçi yer almıştı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Automechanika 2018

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı

OSS Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı OSS, otomotiv satış sonrası pazarının en önemli buluşma noktası olan Automechanika Frankfurt’ta yerini aldı.

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de

ZF Aftermarket yenilikçi portföyü ve bilgi-eğlence sistemi salon 3’de Dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçilerinden biri olan ZF Aftermarket 3.Salon’daki A91 standında.
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı