TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
OKT Trailer’dan çoklu ihtiyaca bütünsel çözüm; “TanıTIR”

OKT Trailer’dan çoklu ihtiyaca bütünsel çözüm; “TanıTIR”

Tarih 31 Ağustos 2018, 17:37

OKT Trailer Aydın üyükşehir Belediyesi'nin halka hizmet götürme ihtiyacını iyi anladı!

Üst yapı ve treyler sektörünün öncü firmalarından OKT Trailer; Aydın Büyükşehir Belediyesi’ nin kültürel etkinliklerini tüm halka ulaştırmak ve yerinde hizmet sunmak üzere geliştirilmesini istediği tanıtım tırı talebini iyi anladı ve projeye özel çözüm üretti.

Sosyal ve kültürel etkinlikleri halkın ayağına götürmek için özel istek üzerine OKT Trailer tarafından yapımı tamamlanan TanıTIR, Aydın Büyükşehir Belediyesi adına Belediye Başkanı Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU’na şirket yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları tarafından düzenlenen törenle teslim edildi.

Büyük beğeni toplayan özel proje TanıTIR, özellikleri ve donanımları ile Başkan ÇERÇİOĞLU’dan tam not aldı. TanıTIR’ a özel geliştirilen mühendislik çözümleri ile iniş - biniş ve iç hareket alanında ergonomi artırılarak, uzaktan kumanda edilebilen hidrolik mekanizması sayesinde duvar ve tabanı tek yöne açılarak alan genişliği sağlandı. 10 metrekare alanın tek kapak ile açılarak kolonsuz halde kullanımı olması ile birlikte hava muhalefetine karşı hızlı ve pratik kullanımı ile kapağının kapatılması, kapaklar kapalıyken de içinde etkinlik yapılabilmesi, klimalı süit odasının bulunması, tırın her koşulda kullanımına imkân sağlıyor. Bunların yanı sıra teknolojik donanımına ve teçhizatına uygun alt yapı oluşturulurken izole edilmiş dış cephesi ile konforu sağlanan TanıTIR emniyet tedbirleri ile donatıldı ve çok fonksiyonlu hale getirilerek etkinlik tanıtım tırı amacına ve ihtiyaçlara uygun olarak eksiksiz tasarlandı.
OKT Trailer tarafından hizmete özel ele alınan bu projede; Aydın halkına hizmet hassasiyeti ile gerek kullanıcıları gerekse hizmet sunacağı tüm halk düşünülerek etkinliklerin güvenli, ergonomik ve konforlu bir ortamda gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı

IVECO’dan 45 adet Daily teslimatı Sırbistan’ın önde gelen dağıtım ve lojistik şirketlerinden Centrosinergija, filosunu CNG ile çalışan son nesil IVEC...

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood!

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood! Roma’nın 227 adetlik otobüs ihtiyacı, yerli üretici Karsan’ın yüzde 28.6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana ...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı